kaklus

Kuidas sinu villakhiir käitub ja kuidas ei tohiks. Keda kellega puuri kokku panna?

Moderaator: Imbeeh

kaklus

PostitusPostitas pirget37 (Teema autor) » 28. august 2012, 17:13

Minu tsintsilajd kaklesid täna öösel. Tulemus selline, et mõlemal karv ära seljalt ja muna suurune paik täitsa sile nahk näha ja kriime ka. Päev otsa nad nüüd pole söönud ega joonud üks on majas ja teine all korrusel. Kas karv kasvab tagasi? Mida ma tegema pean? Näha on , et stressavad. Olen nii mures nad ju meie pisikesed.
pirget37
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 5
Teemad: 2
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: kaklus

PostitusPostitas Imbeeh » 29. august 2012, 11:28

Kas tegu on samast soost villakutega või eri? Kaua nad omavahel koos on olnud? Karvad kasvavad tagasi aga see võtab aega. Hetkel ei oskagi öelda, mis see kõige õigem lahendus, et rahu ja vaikust loomadele ning kui peaksid veel nii ägedalt kaklema minema siis ajutiselt teineteisest eraldada.
Kasutaja avatar
Imbeeh
Villakhiirte villa
Villakhiirte villa
 
Postitused: 318
Teemad: 5
Pildid: 4
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: kaklus

PostitusPostitas pirget37 (Teema autor) » 29. august 2012, 17:13

Mõlemad isased. Enne ei ole sellist asja olnud. Nüüd juba söövad ja joovad tundub, et ära leppinud aga jah selg mõlemil karvadest paljas. Jube kahju aga vist said mõlemad õpetuse on olnud hästi rahulikud.
pirget37
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 5
Teemad: 2
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: kaklus

PostitusPostitas Imbeeh » 30. august 2012, 08:17

Vanad nad sul muidu on ka? Neid kakluseid võib ka tulevikus ette tulla, et loomad püüavad paika panna, kumb on karjas juht ning kumb alluv/teisel kohal.
Kasutaja avatar
Imbeeh
Villakhiirte villa
Villakhiirte villa
 
Postitused: 318
Teemad: 5
Pildid: 4
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: kaklus

PostitusPostitas pirget37 (Teema autor) » 30. august 2012, 17:52

4 ja 1 aastased. Isa ja poeg . Nüüd nii vaiksed ja magavad taas teineteise peal. Aga jube paha on vaadata ja kurb ilma karvata. Peasi söövad ja tahavad hirmsasti minu tähelepanu. Paian neid mõlemaid sama palju siis vast ei tule tüli.
pirget37
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 5
Teemad: 2
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus


Tagasi: Käitumine

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 3 külalist