Närib joogipudelit ja muud ka

Kuidas sinu villakhiir käitub ja kuidas ei tohiks. Keda kellega puuri kokku panna?

Moderaator: Imbeeh

Närib joogipudelit ja muud ka

PostitusPostitas morfiid (Teema autor) » 17. november 2004, 19:21

Mu isane tsintsu on juba 2 joogipudelit katki närinud.Ta närib katki selle osa, mis on metallist tila otsas (sealt, kust algab plastmass). Metallist toru kukub otsast ära ja vesi voolab välja. Peale metallist toru ulatub puuri ka veidike plastmassi, sealt ta näribki. Tegelikult sööb ta kõike, puuri võred on ka värvist paljad. Varem tal sellist kommet ei olnud....
Tal on olemas närimiskivi. Samuti panen ma puuri pajuoksi ja papist vaibatorusid. Neid ta närib muidugi ka. Emasel sellist kommet ei ole. Tema näksib lihtsalt toas ringi joostes veidike tapeeti :roll:
Mis teha? Poodides pole ma kunagi näinud üleni metallist joogipudeleid. Praegu on mul sinna puuri ja joogipudeli vahele üks klots pandud. Kuid siis tilgub pudelist pidevalt vett välja ja puur saab märjaks.
Kasutaja avatar
morfiid
Villakhiirte villa
Villakhiirte villa
 
Postitused: 357
Teemad: 29
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 35
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Närib joogipudeli ära

PostitusPostitas Sille » 09. jaanuar 2005, 11:43

Minu aastane isane tsinsu närib ka kõiki ja kõike.Kõik asjad,mis on plastmassist ka mis vähegi närida kannatavad,närib puruks.Kuigi saab maiustusi ja nätimispulki ja õunapuuoksi ja närimiskive.Minuarust on ta nagu hekseldamismasin.Sõi ära ka puuri plastmassist põhjakasti ääred.Nüüd on kõik ära blokeeritud ja metallist võrguga kaetud.Ja minu emane ka nii ei näri.Või pole tal aega,ootab teine jälle pisikesi. Ju sellepärast on isane nii väge täis,tuleb ju näidata,kes on paps.
Aga järsku keegi teab,mis närimise vastu aitab?? :D
Sille
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 102
Teemad: 8
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Närib joogipudeli ära

PostitusPostitas Kairi » 10. jaanuar 2005, 15:44

:lol: Nad ongi ju NÄRILISED ja peavadki närima. Iseasi, kui palju keegi närib. Minu tsintsud närivad üldiselt suht vähe.
Kairi
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 190
Teemad: 16
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Endised kasutajad » 11. jaanuar 2005, 15:46

Snoopy'l ka ei avaldu mingeid erilisi närimis vajadusi :), aga ma ei tea, väga imelik on see, et ta närib seda ajalehte, mis ta puuri all on ja eriti neid pissiseid kohti :oops:. Ma ei saa aru, kas ta on lihtsalt imelik või nad teevad kõik nii. :o
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Tsinsu närib juhtmeid

PostitusPostitas Syrle » 26. august 2005, 10:07

Seinanurkadega on mul sama lugu. Ema vaid vaatab ja nutab. :)
Syrle
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 78
Teemad: 5
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Endised kasutajad » 25. september 2005, 17:22

õnneks ei näri minu tsints juhtmeid, küll aga kisub tapeeti ja närib raamatuid..karvastest sussidest pole varsti enam midagi järel....:)
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas supersass » 27. september 2005, 14:49

kuigi minu tsinnu on juba üle aastane vist siis ta ei näri veel juhtmeid kuid raamatuid närib aga isegi tapeeti ei näri
supersass
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 21
Teemad: 2
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

tsinsu närib seina

PostitusPostitas tsinsu3 » 17. detsember 2007, 21:43

Tsinsuga juhtunud nii et närib koguaeg seina mis teha et seda ei juhtuks?
Kasutaja avatar
tsinsu3
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 11
Teemad: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: tsinsu närib seina

PostitusPostitas sipzy » 18. detsember 2007, 01:26

Tuleb teda jägida, võimalusel see koht kinni katta mida ta närib. Tsintsud on närilised,neile meeldib närida tapeeti ja toolijalgu, toataimi jne. Tuleb neid toas jälgida, peita ära juhtmed ja kui ta teeb midagi keelatut, siis ta sealt ära suunata.
Võimalik ka, et tal on mingi aine puudus. Kui sul ei ole mineraalkivi puuris, siis võid selle igaksjuhuks muretseda.
http://tsintsilja.e21.ee
Kasutaja avatar
sipzy
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 499
Teemad: 21
Pildid: 7
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Närib joogipudelit ja muud ka

PostitusPostitas Merru96 » 09. august 2011, 17:54

Minul on kõik toanurgad paberiga kinni kaetud, aga ta närib paberid ka katki :D minu tsintsu närib või proovib hambaga kõik järgi. Sellist asja, mida ta närinud pole, minu toas praktiliselt ei leidugi. :)
Milly
Kasutaja avatar
Merru96
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 449
Teemad: 2
Pildid: 9
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Närib joogipudelit ja muud ka

PostitusPostitas raxxx666 » 09. august 2011, 22:58

Minuomadel on ka mingi hull närimistuur peale tulnud. Kõik, mis vähegi näritav, läheb. Kuna mul on aga puur puidust siis kardan et nad närivad ennast varsti läbi sealt :D Kiige mis mul rippus suutsid juba puruks närida ning mahakandmisele saata. Puudest hakkab kahju aias juba, nii palju oksi ka ära lõigatud :sneaky:
raxxx666
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 37
Teemad: 1
Pildid: 0
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Närib joogipudelit ja muud ka

PostitusPostitas tšintšilja » 09. juuni 2012, 11:26

Vabandust,et nii vana teemale postitan,aga minu Ellye näris alguses ühe biba joogipudeli puruks ja kõik kohad olid pärast vett täis :/
tšintšilja
Õigekiri longab
 
Postitused: 36
Teemad: 9
Pildid: 0
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus


Tagasi: Käitumine

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline