Allaaetud loomad

Loomateemalised uudised Eestist ja mujalt.

PostitusPostitas Endised kasutajad (Teema autor) » 30. jaanuar 2005, 11:58

minu kass jäi auto alla:(ma olin nii jube kurb:'(
ta pandi rätiku sisse ja päeval maeti ära kui ma koolis olin.enne kooli minekut nägin teda veel aiamajas rätiku sees..ma ei unusta seda pilku iial..:'(ja veel eelmine päev ma mängisin temaga õues..see jäi ka viimaseks korraks...:(:(
(minu albumis on temast pilte)
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Endised kasutajad (Teema autor) » 30. jaanuar 2005, 16:49

Minul oli kunagi sõber kellega me olime maal ja leidsime auto alt allaaetud TšinTšilja ma arvasin et see on naabri oma ja oligi aga tema oli ta ära ajanud ja väljavisanud siis ma andsin ta sõbrale sest mu ema kartis teda
Praegu on ta elus ja terve :)
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Endised kasutajad (Teema autor) » 30. jaanuar 2005, 16:53

Te leidsite allaaetud tsintsu ja nüüd on ta tevre? Ei saa aru :S
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Endised kasutajad (Teema autor) » 30. jaanuar 2005, 17:19

Liisa kirjutas:
kalakene kirjutas:Aga vot nii nad lollikesed alla jäävadki. Et jäävad vahtima ja siis jäävad alla, ei märka ära joosta.

Jänestel on ka refleks selline, et äkki kui ma ei liiguta, siis kiskja ei märka mind. Tarduvad paigale. Ja alles siis, kui on kindel, et kiskja ikka pani tähele küll, võtavad jalad alla ja plagavad minema. Looduses tuleb selline käitumine kasuks, autoga muidugi mitte. Sest äkki tõesti ei märka ja polegi vaja elu eest liduda ja kõigega riskida.

Mulle tuli seoses selle Liisa postitusega meelde selline lugu, et ükskord, kui me talvel autoga sõitsime tuli meile tee peale valge jänes. Õnneks sai mu isa auto pidama ja jäime siis ootama, millal jänkuke tee pealt ära läheb. Ja ei läinud ega läinud. Siis me klõpsutasime tuledega ja ikka ei mõjunud ja alles siis, kui mu isa autost välja läks jooksis metsa tagasi.
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Endised kasutajad (Teema autor) » 31. jaanuar 2005, 15:06

kahju kutsust ja ta omanikest ja vastik on mõelda inimesest kes seda tegi. ma nägin ka ükskord kuidas tee peal lamas suur koer oli alla aetud see nii jube:(
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Endised kasutajad (Teema autor) » 31. jaanuar 2005, 15:10

mizka kirjutas:Ma nägin ka ükskord kuidas tee peal lamas suur koer, oli alla aetud, see nii jube :(

:o Kas siis keegi teda sealt tee pealt ära ei võtnudki? Ta jäigi lihtsalt sinna lebama? :roll:
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Endised kasutajad (Teema autor) » 31. jaanuar 2005, 15:18

jah ja kuna ma ise ka just autos olin no saan aru küll et oleks võinud ju ta sealt ära võtta aga esiteks oleks selline jube ummik sinna tulnud sest see oli sellise suure tee peal ja autod sõitsid seal kõik koguaeg edasitagasi ja ma oleks ise ka alla jäänd. ja kui ma pärast tagasi tulin siis ta oli sealt õnneks ära veetud ma arvan vähemalt sest teda enma polnud...:):(
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Endised kasutajad (Teema autor) » 03. veebruar 2005, 19:57

kalakene kirjutas:Aga vot nii nad lollikesed alla jäävadki. Et jäävad vahtima ja siis jäävad alla, ei märka ära joosta.

Ta ei jäänudki tegelikult vahtima. Sattus segadusse ja ei teadnud kummale poole minna. Läks ühele poole teed, siis teisele poole ja läks siis lõpuks tuldud teed tagasi.
Aga eks ta nii ole jah... :(
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Allaaetud loomad

PostitusPostitas Endised kasutajad (Teema autor) » 16. veebruar 2005, 17:43

Kui me poolas sõitsime, ajasime me vist mägra alla :eek: mu isa on treileri juht ja ma täpselt ei näinud, kes ta oli... just taga ratta alla jäi :( aga vähemalt suri ta kohe ära, mitte ei pidanud piinlema. Kui me linna laagriga jala ülenurme läksime, siis poisid ehmatasid ühte väikest linnupoega nii, et viimane auto alla jäi :( Hirmus kahju oli vaadata seda linnu ema, kes pojakest meeleheitlikult taga otsis :cry: Siis jäi meile üks jänes alla, aga see oli sõidu autoga. See jäi õnneks ellu ;) Kui ma kohtla-järvel mere ääres käisin, oli seal hoopistükis surnud hüljes :eek: ta oli ilmselt vana või haige, sest hülged saavad ju kõndida kaa. Kahju loomakestest, kes alla jäävad :(
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Endised kasutajad (Teema autor) » 16. veebruar 2005, 19:18

Meil oli hijuti maja ees allaaetud kass.
Mingi väike väga väga rumal poiss läks veel teda jalgadega peksma nii, et pool nägu polnud kassil enam ollagi :( :(
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Endised kasutajad (Teema autor) » 26. veebruar 2005, 20:36

mõni aeg tagasi oli lilleküla rongipeatuse juures kassipoeg, kelle rong oli pooleks sõitnud , jube vaade oli igatahes. Väga imelik ainult et kass rongi eest ära ei läinud, seda peaks nad ikka kuulma ja nägema
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Endised kasutajad (Teema autor) » 26. veebruar 2005, 21:03

Pinto kirjutas:Mõni aeg tagasi oli lilleküla rongipeatuse juures kassipoeg, kelle rong oli pooleks sõitnud.

See võis jube vaatepilt olla. :cry: Võibolla see kassipoeg oli vigastatud, et ei saanud eest ära joosta? :(
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Endised kasutajad (Teema autor) » 27. veebruar 2005, 00:33

Pinto kirjutas:mõni aeg tagasi oli lilleküla rongipeatuse juures kassipoeg, kelle rong oli pooleks sõitnud , jube vaade oli igatahes.

Suhteliselt võigas pilt avanes ka kunagi Pärnus ühes bussipeatuses, kus tuvi oli (arvatavasti) bussi ratta alla jäänud. Kõik oli sulgi ja verd täis. Kuidagi oli aru saada, et enne oli lind olnud, kuigi jah...enam-vähem nagu lödiks oli sõidetud :( õnneks oli see, mis linnust tee peale alles jäi, paari päeva pärast ära koristatud.
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Endised kasutajad (Teema autor) » 09. märts 2005, 12:19

Natuke rõõmsam asi siia "kurbtuse" keskele - ühel sügishommikul läksin tööle ja suur treiler tuli vastu. Samal ajal hakkas üks sügisene uimane ja unine siil üle tee minema, otse minu kõrvalt. Ma nägin seda ja ehmatasin end soolasambaks - midagi teha ju ei saanud! Kuid auto ja siilikese vahe oli umbes 10 või isegi ainult 5 sm, ja siil lendas uperkuuti auto kihutamise tuules, kohe ikka mitu ringi üle selja. Kahe sekundiga oli auto möödas ja ma tormasin tee peale ja haarasin siili ja viisin ta üle tee puude alla, kuhu ta ilmselt minna tahtiski. Huh, õnnelik õnnetus niiöelda.
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Endised kasutajad (Teema autor) » 28. aprill 2005, 19:13

mul kooli juures aeti kass alla ja teda pole AASTA jooksul isegi nitte paigast nihutatud.tänavakoristaja peaks ju seda tegema!? või mis.
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Endised kasutajad (Teema autor) » 28. aprill 2005, 20:56

Aasta jooksul? :o
Ilmselt peaks ta siis praguseks juba kõdunenud ju olema..
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Endised kasutajad (Teema autor) » 30. aprill 2005, 15:43

Jah..inimesed ei korista omajärgi ära..süümepiinu neil ka pole..Ma saan aru jah et juhtub aga mõned on sellised kes ei tee sellest väljagi..lihtsalt mõtlevad et "lahe..."
Võik olla nii et selle eest saax ikka mingid suured trahvid...
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Allaaetud loomad

PostitusPostitas Endised kasutajad (Teema autor) » 13. juuni 2005, 03:42

Ma mäletan et paar aastat tagasi hüppas autole kits ette isa ei saanud pidama ja sõitsime kitsele otsa. Kits jooksis metsa aga ega ta vigastatult vict kaua ei elanud.suunatuli oli katki.Pime oli kell oli 4 paiku hommikul ja talv oli ka ja libe ja kõik said hirmsa shokki :(
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Endised kasutajad (Teema autor) » 13. juuni 2005, 09:09

Kunagi ammu, ammu, sada aastat tagasi, kui ma ühel suvel oma isa tuttavate juures käisin, siis meil oli loomade surnuaed seal. Me käisime mööda kruusateed ja otsisime allaaetud konni. Ja ma ei ütleks, et me neid väga vähe leidsime.
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Allaaetud loomad

PostitusPostitas Endised kasutajad (Teema autor) » 13. juuni 2005, 09:32

meie oleme alla ajanud ainult ühe tuvi. ta lendas vastu esiklaasi :cry: aga siile (elusaid) olen ma küll tee pealt ära toimetanud, et neid alla ei aetaks. aga jah.. loomi näha on küll palju.. kitsi, jäneseid, põtru, lehmakarju lambaid ja rebsaid ka loomulikult on kohatud. rääkimatta kassidest ja koertest.
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Allaaetud loomad

PostitusPostitas Endised kasutajad (Teema autor) » 13. juuni 2005, 16:22

Ise pole õnneks kedagi alla ajanud, aga just paar päeva tagasi Tartust Tallinna poole sõites nägin tee ääres allaaetud rebast. :( Ta oli täiesti sodiks sõidetud, aga vähemalt oli ta tee äärde tõstetud. Eelmisel suvel nägin tee ääres surnud toonekurge. Õudselt kahju oli temast :( Ka paljusid allaaetud konni ja hiiri olen näinud. Eelmine suvi, kui sõitsime öösel Tallinnast Põltsamaale, kõndis tee ääres üks põder. Ta tahtis vist üle tee minna, aga kui ma lähemale sõitsime, siis jooksis ta metsa tagasi.
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Endised kasutajad (Teema autor) » 31. august 2005, 21:41

Taas siis Lilleküla raudteejaam... mingi must lokkis karvaga koer, kellel pea ära sõidetud...omanikud korjasid ta keha õnneks ära (pea vedeleb siiani rööbaste vahel) aga siiani on vastik pilt silme ees. Arvata on, et omanikud jalutasid koeraga, kel polnud rihma kaelas ja nii ta siis rongialla jooksisgi, kahju.... Nii, et koertega ei tasuks lahtiselt jalutamas käia rongide ega autode läheduses...
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Allaaetud loomad

PostitusPostitas Endised kasutajad (Teema autor) » 02. september 2005, 20:09

Mul oli ka üks juhus kui mulle hüppas ette metskits otse kraavist. Sõitsime onuga sisuga (rekka) koorem oli ka peal ja hupas ette ja ega midagi polnud teha ka tundus et sai suure hoobi aga kui umb. 1 h hiljem tagasi läksime ei olnud teda kuskil näha kas sai siis õrna vopsu või koristas keegi ta juba ära, igal juhul see hetk kui ta ette hüppas oli õudne! :(
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Endised kasutajad (Teema autor) » 02. september 2005, 22:04

Pinto:
Koertega ei tohi tegelikult kusagil lahtisel jalutada. Kes teab mis võib juhtuda, mõni teine koer jookseb kallale, koer märkab midagi ja ei kuula ning jookseb kusagile jne. Aga eks neid ole ikka palju, kes rihmata käivad. Minu Matu on alati rihmas väljaspool aeda.
Allaaetud loomi on maanteedel väga palju. Konni, hiiri, rebaseid, kasse, koeri ja kährikuid. Nii kahju neist.
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Endised kasutajad (Teema autor) » 04. september 2005, 19:01

Käisin Matuga mereääres jalutamas, ja mida ma nägin? Ranna ääres lebas hall kass, kellel oli nöör ümber jalgade. Nii jube tunne oli, kui teda nägin. Õnneks oli Matu rihmas ja ma tirisin ta kiiresti ära. Kui ta oleks lahti olnud, siis oleks ta kohe kassi juurde jooksnud. Igastahes tuleb sellest kusagile kirjutada, et kass ära koristataks. Mina küll sinna tagasi enam minna ei julge.
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Gerbil » 04. september 2005, 19:24

Oi kui jube :( .. Tegu on vist järjekordse loomapiinamisega :? :x . Millegi pärast ma ei usu, et ta allaaetud on :roll: , nöör ümber jalgade ju..
Loomatu! {Barbara, Amanda}
r.i.p. ~Rotu, Roosi, Roberta, Ruudi, Ronja, Rosiina, Kutt~
Kasutaja avatar
Gerbil
Uudishimulik hiireke
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 905
Teemad: 76
Pildid: 11
Asukoht: Vinni vald
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

PostitusPostitas Endised kasutajad (Teema autor) » 04. september 2005, 20:00

Tahtsingi kirjutada, et tegu pole küll allaajamisega, aga see läks meelest. Vabandust. :oops:
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Endised kasutajad (Teema autor) » 04. september 2005, 20:09

Appi kui kahju. :(
Vane miisu. :'(
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Endised kasutajad (Teema autor) » 24. september 2005, 15:07

ma mäletan seda et kui ma kooli läksin (oli kevade algus ja lumi sulas) nägin ma ühes lumekünkas allaeatud kassi tähendab allaaetud kassi pead mingi nädalapärast tuli nähtavale ka keha ning mingi poolekuupärast kui lund enam polnud ning päike paistis siis võttis keegi selle tea ette ja koristas kassilaiba ära
PS:ma olen nõrganärviline vähemalt sellekohapealt kuna minu 3kassi aeti ajajooksul alla
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Endised kasutajad (Teema autor) » 24. september 2005, 19:07

Kooliaasta alguses oli nii, et esimene kehalise tund oli väiksematel spordipäev ja staadion oli hõivatud, sellepärast saadeti meid kiirkõnnile ümber alevi. Seal nägime me tee ääres allaaetud kassi. Niimoodi tagakehast oli üle sõidetud ja kärbsed olid juba laiba peal ja sõid ... Väkk :S
Neid allaaetud loomakesi on teedel hästi palju ...
Aga meil on ka mõlemad koerad auto ette jooksnud ja löögi saanud. :(
Esimene kord hüppas Tont(meie suur ja must njuufa-ja-kellegi-veel-segu) üle aia ja jooksis autoga kaasa, autole külje alla ja sai löögi. Õnneks mitte väga hullusti, sai üsna kiiresti terveks.
Aga teine kord hüppas meie teine koer, Lõvi, üle aia ja hakkas autoga kaasa jooksma. Ja sai ka löögi. Lendas umbes 6 meetri kaugusele kraavi! :o ! Ja sai kõvasti haavata. Aga kuna oli jaanilaupäev, ei saanud arsti ka kutsuda... Viisime ise koera aeda tagasi, ühe vana madratsi peale. Järgmisel päeval tuli arst ka.
Nii me siis poputasime koera umbes kuu aega, tal oli saadud löögist midagi hingamisega lahti, ja toitsime tablettidega.
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

EelmineJärgmine

Tagasi: Loomad meedias

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline

cron