Täiesti pöörane deegu.

Mida ja miks deegu teeb, mida tähendavad erinevad häälitsused. Kes kellega koos elama sobib?

Moderaator: postituvi

Täiesti pöörane deegu.

PostitusPostitas Malticore (Teema autor) » 30. november 2008, 00:11

Minu pisike tuleb küll käe peale, aga kui ta puurist välja lasen siis jookseb ta ringi nagu segane ja ennast enam kätte ei anna. Küsimus siis selline: kuidas olete harjutanud oma deegusid toas olemisega ja kuidas te nad tagasi puuri saate? ma ei julge lasta tal terve toa peal ringi joosta, sest ma kardan,et ta poeb kuhugi kust ma teda enam kätte ei saa...aga samas tahab ju tema kaa vabadust.. kas asi võib olla selles, et ta on veel pisike?
Kasutaja avatar
Malticore
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 14
Teemad: 6
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 33
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Täiesti pöörane deegu.

PostitusPostitas PrinCess » 30. november 2008, 00:18

Tõenäoliselt võib see olla sellest, kui ta kätte end ei taha anda, et ta teab seda, et kohe viidakse puuri ja jookseb eest ära. Esialgu lase teda voodile ja las ta olla seal rahulikult, võid pakkuda ka mõnda maiust, ent tee seda seni, kuni oled võitnud tema usalduse. Siis võid juba proovida teda terve toa peale lahti lasta. Kuid egas' mina ka väga tark selle koha pealt pole, kuula veel targemate jutt ära. :roll:
When I say: "Time to go back to the cage." My rats hear: "Please hide under the furniture and refuse to come out for the next hour."
Kasutaja avatar
PrinCess
never tell secrets
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 846
Teemad: 9
Pildid: 10
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Täiesti pöörane deegu.

PostitusPostitas Liismari » 08. veebruar 2010, 16:16

Pöörasuse kohta võin veel lisada, et mingil moel närib just Sonja, Emmi küll mitte, puuri ukse ise kuidagi lahti. Eile õhtul leidsin ta oma toas ringi jooksmas - õnneks oli toa uks kinni pandud.
Never say never, but always say forever (c)
Kasutaja avatar
Liismari
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1417
Teemad: 53
Pildid: 3
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Täiesti pöörane deegu.

PostitusPostitas Kessu » 08. veebruar 2010, 19:27

Meil juhtus ka nii, et üks deegidest näris puuri ukse lahti.Ema avastas, et deegud on põrandal ja uks on lahti.Imestan, et nad polnud toast jalga lasknud.Nüüdsest on igaks juhks pesulõkasud puuri ukse küljes.
Viimati muutis Kessu 04. detsember 2010, 19:04, kokku muudetud 1 kord.
Deegud Birgit ja Kessu
Kasutaja avatar
Kessu
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 875
Teemad: 5
Pildid: 17
Asukoht: Kuressaare
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 33
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Täiesti pöörane deegu.

PostitusPostitas tsikira » 21. august 2010, 17:05

Minul on täpselt sama mure, sain alles deegu, aga kui ma ta toa peale jooksma panen, siis enam kätte ei saa :D
Ma igatsen sind, Taffi :'( :'(
Tiffi ja Vöödu ♥
Kasutaja avatar
tsikira
Enne kirjutan, siis mõtlen
 
Postitused: 15
Pildid: 0
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Täiesti pöörane deegu.

PostitusPostitas kellyrott » 21. august 2010, 17:46

Mina teen tavaliselt nii et toon nad puurist enda tuppa.Siis nad jooksevad ja kui ma tahan nad kätte saada toon väiksema puuri,panen põrandale ja nad hakkavad seal ronima ning lähevad ises sisse.Hiljem panen nad tavalisse puuri tagasi.
Kasutaja avatar
kellyrott
Naerata,sest homme on veel hullem...
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 833
Teemad: 15
Pildid: 2
Asukoht: Lääne-Virumaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Täiesti pöörane deegu.

PostitusPostitas girlforever » 08. november 2010, 18:04

Kuid kas deegu voodi pealt maha ei julge hüppata??
girlforever
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 89
Teemad: 4
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Täiesti pöörane deegu.

PostitusPostitas kellyrott » 08. november 2010, 18:18

Minul küll julgevad.Aga lihtsalt tuleb valvata neid :wink:
Kasutaja avatar
kellyrott
Naerata,sest homme on veel hullem...
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 833
Teemad: 15
Pildid: 2
Asukoht: Lääne-Virumaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Täiesti pöörane deegu.

PostitusPostitas kiizumuzi » 08. november 2010, 19:58

Kunagi kui alguses sain nad, siis ei julend ka lahti lasta siis istusime mehega kahekesi diivanil ja jälgisime, et jooksu ei pane. Nüüd aga jooksevad neljakesti mul põrandal ringi, kohad kuhu saavad ronida, olen kinni pannud, kas tekkide, asjade ette panemisega. Ning mida ei tohi närida, siis need olen tõstnud kõrgemale või kaitsnud ära need, et ei saaks hambaid taha. Ise istun siis põrandal kui jooksevad ringi, siis ronivad sülle ja uudistavad. Lisaks ronivad ka diivanil ja tugitoolil, aga alla nad ei kipu hüppama, tulevad vaikselt pea ees ronides alla. Ka puuri peal käivad nii, et vaikselt alla. Ei hüppa kõrgelt, kui siis hästi madalalt. Aga puuri lähevad nad ise, kui väsivad. Läheb kuskil tund, kui lõpetavad. Aga kui varem vaja, siis lihtsalt meelitan neid häälte ja krõbinaga. Ning kui üks puuris, siis tulevad varsti ka teised. :-D
Kiisu Nupsu, Hamsud Välk ja Pauk
Kasutaja avatar
kiizumuzi
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 541
Teemad: 5
Pildid: 13
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Täiesti pöörane deegu.

PostitusPostitas Aydy » 10. november 2010, 13:08

Kindlam on lasta neid jooksma ainult ühes toas ja hea kui toal oleks uks ees, et neil ei oleks põgenemisteed teistese tubadesse :)
Minu deegud on õnneks alati ise puuri tagasi läinud. Väike on rohkem uudishimulikum ja jookseb kohe kiiruga ukse poole kui kuuleb, et seda avatakse ja siis kui panna käsi ette ja teda mitte lasta, lükkab käe eest ja võib isegi pinisema hakata, et miiiiiks te mind ei lase?? :rofl:
Kui mul aga kiire ja soovin neid kohe puuri tagasi, krabistan millegagi ja panen käe puuri-siis nad tulevad kohe. Väike petekas siis neile :A:
Mupsu- Krõõbu- Armiina
Kasutaja avatar
Aydy
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 678
Teemad: 9
Pildid: 6
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Täiesti pöörane deegu.

PostitusPostitas Kessu » 21. november 2010, 22:43

Ma olen tähelepannud kui ma pole vahel paar päeva deegut puurist välja lasknud jooksma on neid veidike keeruline kätte saada. Aga kui ma ei jätnud päevagi vahele oli neid palju lihtsam kätte saada.
Deegud Birgit ja Kessu
Kasutaja avatar
Kessu
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 875
Teemad: 5
Pildid: 17
Asukoht: Kuressaare
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 33
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Täiesti pöörane deegu.

PostitusPostitas dandüü » 02. detsember 2010, 15:28

meil toas suur pall ja kui deegud jooksma lasta tuppa siis neile meeldib nii teha et hüppavad palli peal ja veerevad ühelt diivanilt teisele. kui ma nägin esimest kord et nad nii tegin ehmatasin ja peatasin palli veeremise seejärel võtsin deegu sülle. noomisin natuke ja lasin jooksma tagasi
dandüü
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 11
Teemad: 2
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus


Tagasi: Käitumine

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline

cron