Kas deegu võtab teise deegu omaks

Mida ja miks deegu teeb, mida tähendavad erinevad häälitsused. Kes kellega koos elama sobib?

Moderaator: postituvi

Re: Kas deegu võtab teise deegu omaks

PostitusPostitas Pinto » 12. jaanuar 2010, 18:18

Hääl võib vaid sulle samasugune tunduda. Nende häälitsustel on hääle kõrgus jne olulised ja tähendavad siis teist asja. Deegud ongi suured jutustajad ja kurruvad pidevalt omavahel. Samas pole ka võimatu, et ta häälitseb selleks, et teine tast eemale hoiaks. Eks Sonja üritas sulle kah häälega märku anda, et ära sega, ma söön.
Kasutaja avatar
Pinto
Üldmoderaator
Üldmoderaator
 
Postitused: 4375
Teemad: 115
Pildid: 21
Asukoht: Tartu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kas deegu võtab teise deegu omaks

PostitusPostitas Silja01 » 19. jaanuar 2010, 14:09

Ma kuulsin kuskilt, et kui erineva pesa deegud ei taha sõbruneda, siis soovitati panna nende pesemis liiva natuke vanill suhkrut. Peale pesemist on mõlemal sama lõhn ja läbisaamine hea :-D
Silja01
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 23
Teemad: 10
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 36
Sugu: Naine
Tuju: Muhelev
Prindi postitus

Re: Kas deegu võtab teise deegu omaks

PostitusPostitas Pinto » 19. jaanuar 2010, 17:09

Vanilli suhkur võib lihtsutada tutvustamist, kuid päris nii ei ole, et kui seda panna, siis on suured sõbrad ;)
Kasutaja avatar
Pinto
Üldmoderaator
Üldmoderaator
 
Postitused: 4375
Teemad: 115
Pildid: 21
Asukoht: Tartu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kas deegu võtab teise deegu omaks

PostitusPostitas Liismari » 19. jaanuar 2010, 18:58

Ma panin enne tutvustamist mõlemale deegule liiva sisse kaneeli ja nüüd on neil väga kaneeli lõhna tunda. :-D
Never say never, but always say forever (c)
Kasutaja avatar
Liismari
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1417
Teemad: 53
Pildid: 3
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kas deegu võtab teise deegu omaks

PostitusPostitas rrraina » 20. märts 2010, 20:23

Kahjuks on mul nüüd kahest deegust, ainult üks jäänud. Üks deegu suri ära ja teine deegu on paraku üksinda jäänud, kurb on teda vaadata ja samuti tundub mulle, et deegu on ise samuti kurb.
Muidugi kavatsesin päris mitu uut deegut juurde võtta, juba sellepärast, et mu deegul sõpra pole aga kuidas ta siiski harjub? Ma olen küll siin palju uurinud aga minu deegu on juba kolme või siis veidike üle kolme aasta, kuidas ta siis nooremad omaks võtab?
Kas ma peaksin pisematel deegudel, laskma kõigepealt veidike suuremaks kasvata ja siis üritama neid sõbrustada?
rrraina
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 17
Teemad: 3
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kas deegu võtab teise deegu omaks

PostitusPostitas elm » 22. märts 2010, 11:57

Kui ta sul emane on, siis ei tohiks väikese deegupoja tutvustamine
küll probleemiks kujuneda.
Kasutaja avatar
elm
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 417
Teemad: 3
Pildid: 10
Asukoht: tln/bl.mount
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 67
Sugu: Mees
Prindi postitus

Re: Kas deegu võtab teise deegu omaks

PostitusPostitas rrraina » 22. märts 2010, 12:41

Tänan abi eest.
jah, ta on mul emane.
Kas ta võib siis need pisemad deegud kasvatada ülesse nagu omi lapsi?
rrraina
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 17
Teemad: 3
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kas deegu võtab teise deegu omaks

PostitusPostitas postituvi » 22. märts 2010, 15:39

Kui mina võtsin oma ainukesele emasele deegule teise deegu juurde, kes oli alles 1,5 kuud vana, siis mul ei kulunud nende tutvustamiseks ja lepitamiseks mitte nädalatki. Panin 2 puuri kõrvuti- tüübid nuustutasid ja jutustasid üksteisega esimesed 3 päeva. Siis panin pisi deegu emase juurde suurde puuri. Tehti väike käsikähmlus(ilma verevalamiseta)- mõlemad tõusid tagajalgadele ja vehkisid esikäppadega ning häälitsesid. Panin nad niimoodi mitu korda päevas kokku no. u. 15-30 min-ks. Alguses ikka vehiti käppadega või oli kumbki loom erineval korrusel tegutsemas. Kuid üks hetk kui ma aru sain, et emadeegu ei tee sellele uustunlukale midagi, jätsin nad terveks päevaks kokku( ööseks lahutasin igaks juhuks). Kõik oli ok ja nii nad jäidki järgmisest päevast kokku püsivalt :D aega läks kokku 5 päeva :)
Kuid eks see sõltub ikka ka emase iseloomust- minu Tiigu ongi selline sõbralik ja malbe ( ok vahel toidukausi ees ülbitseb siiani) Ja ka uustunukast- minu oma oli alguses arglik ja tagasihoidlik(ju sellepärast suuri kakluseid ei toimunud ka).

Hoia meid ka siis ikka kursis, et kuidas läheb. Kas Sul on uued deegupojad juba kodus olemas?
Kasutaja avatar
postituvi
Deeli My ja Alli Mey-minu kallid tuhkruplikad
Deegula & Tuhkrutelk
Deegula & Tuhkrutelk
 
Postitused: 3150
Teemad: 15
Pildid: 21
Asukoht: Kehra, 4 korrus ;)
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Tuju: Mõtlik
Prindi postitus

Re: Kas deegu võtab teise deegu omaks

PostitusPostitas rrraina » 22. märts 2010, 17:01

Muidugi :happy:
Praegu veel ei ole aga kindlasti lähiajal kavatsen neid juurde võtta.
rrraina
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 17
Teemad: 3
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kas deegu võtab teise deegu omaks

PostitusPostitas sabata » 23. märts 2010, 15:15

Mul suri ka teine deegu ära, kui vennad olid umbes 4 aastased. Kole kahju oli seda allesjäänud deegut vaadata ja nii saigi talle seltsiline (ka isane) ostetud. Sellest on nüüd juba varsti aasta möödas, aga nad on ikka veel eraldi puurides. Kui alguses põrandal neid kokku lasin, siis väike hirmsasti kartis ja jooksis suure kisaga eesta ära. Mingi hetk said nagu tuttavamaks ja sai nad ühte puuri pandud. Õnnestus mingi paar kuud neid koos pidada, kui tuli suur kaklus ja pidi jälle eraldama. Vana kakles ka enne oma vennaga vahest päris kõvasti. Kuigi tundub praegu, et see väike on just sõjakam ja hakkajam, et norib tuli - tal oli kombeks ka vana selja tagant sabast naksata, kui nad koos puuris olid. Nüüd siis saavad iga päev ainult korra põrandal kokku - algul on rõõm suur joostakse üksteise järel ja siis nakitsetakse ja puhastatakse teineteise kasukat. Aga natukesa aja pärast hakkab jälle see selgitamine, et kumb peremees on. Nas ajavad ennast hästi kohevile krigistavad hambaid ja keerutavad üksteise ümber. Nii kaua pole tahtnud oodata kuni jälle karvupidi koos on ja veri väljas - nii, et olen ühe neist siis puuri jälle tagasi tõstnud. Nii, et peavad ülejäänud jooksuaja ükshaaval jooksma. Puurid on muidu kogu aeg kõrvuti olnud ja nad on ikka omavahel päris tuttavad, aga jah kuna pole selge kumb on peremees (kumbi ei taha alla anda), siis ei saagi neid kokku panna.
sabata
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 18
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Kas deegu võtab teise deegu omaks

PostitusPostitas rrraina » 23. märts 2010, 15:46

Aga ma arvan, et deegu iseloom loeb ka.
Ma loodan siiski, et minu emane deegu võtab teised deegud omaks, endal ka siis seltsilisi ja lõbusam olla.
Ja kahju, et sinu deegud läbi ei hakkanud saama :/
rrraina
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 17
Teemad: 3
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kas deegu võtab teise deegu omaks

PostitusPostitas maleva » 24. märts 2010, 00:51

Endalgi mõte kolmele poisile veel 1-2 poissi juurde võtta. Kahju kohe käija loomapoes vaatamas kuidas nad piinlevad :(.
Kasutaja avatar
maleva
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 362
Teemad: 7
Pildid: 12
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Mees
Prindi postitus

Re: Kas deegu võtab teise deegu omaks

PostitusPostitas rrraina » 24. märts 2010, 02:37

mhm.
Vähemalt, igakord kui ma Tartus, lõunakas käin, siis ma käin deegusi vaatamas ja jubekahju on ja, eriti siis kui veel üks deegu on jäänud. :dry:
rrraina
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 17
Teemad: 3
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kas deegu võtab teise deegu omaks

PostitusPostitas rrraina » 28. märts 2010, 15:32

Ma sain endale kaks deegu tüdrukut juurde ja suurem deegu võttis nad ilusti omaks.
Kuid algul olid just pisemad deegud need, kes ülbemad olid, nagu oleksid suurema minema ajanud :happy: kui nad üksteist nuusutasid siis pistsid kõvasti röökima, kuigi suurem ei teinud neile midagi.
aga nüüd on kõik korras :happy:
rrraina
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 17
Teemad: 3
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kas deegu võtab teise deegu omaks

PostitusPostitas postituvi » 28. märts 2010, 15:55

Väha lahe kui üksteisega kõik läbi saavad. Jälgi mõned päevad ikka veel nende omavahelist käitumist. Ja et kas suurem deegu pisikesi ka ikka toidukausi äärde sööma laseb.
Kasutaja avatar
postituvi
Deeli My ja Alli Mey-minu kallid tuhkruplikad
Deegula & Tuhkrutelk
Deegula & Tuhkrutelk
 
Postitused: 3150
Teemad: 15
Pildid: 21
Asukoht: Kehra, 4 korrus ;)
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Tuju: Mõtlik
Prindi postitus

Re: Kas deegu võtab teise deegu omaks

PostitusPostitas deeguke » 08. juuli 2010, 20:32

postituvi kirjutas:Alguses oli mul emane- Tiigu- ja kuu aega tagasi võtsin talle kaasaks 1,5- kuuse isase- Taagu. Nädal aega olid nende puurid kõrvuti. Kuid alates kolmandast päevast lasin nad järelvalve all u. 1 tunniks kokku. Esimestel kohtumistel ajasid nad jah end tagajalgadele ja madistasid esikäppadega või olid kumbki erinevas puuri nurgas. Kuid juba paar päeva peale seda, kui olin nad nö. jäädavalt kokku pannud, leidsin ma nad üksteise kaisust magamas. :) Ei tea, kas mul lihtsalt vedas isenditega või mis!?

Deeguke!
Aga mis soost on sul olemas olevad deegud? Ja miks sa tahad kolmandat veel võtta? See kas "vanad" võtavad uustulnuka omaks või mitte sõltub mitmetest asjadest. Kas olemas olevad on samast soost? Kui ei, siis on neist tõenäoliselt praeguseks paarike saanud ja kolmandat sinna küll veel vaja poleks. Alati jääb võimalikuks, et uustulnukat ei võeta omaks ja sa pead talle teise puuri hankima... ja võimalik, et veel ühe deegu võtma, et temagi üksi ei jääks. Nii, et mõtle järele.




Hetkel on need kaks deegut mul emased, tahaks kolmandat võtta, et neid oleks rohkem, sest nad nunnud ning silmal oleks ka ilusam vaadata kui neid puuris rohkem :biglove: Okei, ma mõtlen järele, Tänud :A:
Deegud : Leenu, Nöps ja Tupsu
Kasutaja avatar
deeguke
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 35
Teemad: 2
Pildid: 6
Asukoht: Viljandi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 24
Sugu: Naine
Prindi postitus

kas tohib kahte eri pesakonna deegut kokku panna?(emased)

PostitusPostitas merike14 » 21. august 2010, 19:00

mul mure selline,et ostsin paar päeva tagasi emase deegu ja kahjuks oli see ainuke poes. tal ju üksi igav ja kui loen siit, et ikka vaja kahte siis mõtlesin , et ostan ka teise juurde aga ilmselt tuleb osta mujalt kpl.lugesin, et ühest pesakonnast peavad loomad olema, mis saab siis kui toon võõra? praegu ta 2,5 kuud nii mulle loomapoest öeldi.
Viimati muutis samton 21. august 2010, 19:06, kokku muudetud 1 kord.
Põhjus: Liitsin juba olemas oleva teemaga.
merike14
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 4
Teemad: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Kas deegu võtab teise deegu omaks

PostitusPostitas Pinto » 22. august 2010, 12:11

Osta talle enamvähem sama vana plika kõrvale, loe tutvustamise teemasi ja toimi nende järgi ja varsti on sul kaks õnnelikku pintselsaba kodus :)
Kasutaja avatar
Pinto
Üldmoderaator
Üldmoderaator
 
Postitused: 4375
Teemad: 115
Pildid: 21
Asukoht: Tartu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Deegu + veel üks sõbrake

PostitusPostitas Kriba » 28. august 2010, 18:04

Mul on siis selline mure , et tahaksin ja plaanin omale veel ühte deegut võtta , aga ma ei tea , mis soolise kasuks peaksin otsustama .!?
Praegu on mul väike emane deegu Cid . Ma olen lugenud, et kui pidada alguses pikka aega ühte deegut ja pärast võtta talle samasooline ( tavaliselt isaste puhul ) , siis võivad nad kaklema minna . Aga kui jälle koos ühte puuri panna emane ja isane, siis võivad tulla väikesed deegubeebid :) Palun aidake mul otsustada , kas võtta emane või isane !?
Ette tänades , Kriba *-*
Deegud ♥
Kasutaja avatar
Kriba
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 66
Teemad: 2
Pildid: 0
Asukoht: Rakvere
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kas deegu võtab teise deegu omaks

PostitusPostitas Pinto » 28. august 2010, 22:47

Ikka samast soost kaaslane. Deegutittede kuulutusi on nii palju, aina lastakse neil vastutustundetult paljuneda ja siis viiakse loomapoodidesse kitsastesse tingimustesse. Parem on mõnele hea kodu pakkuda ja ise mitte astuda nende paljundajate sekka.

Kui tutvustamise õieti teed, siis ei tohiks väga suurt probleemi olla ka nende kokku kolimisel.
Kasutaja avatar
Pinto
Üldmoderaator
Üldmoderaator
 
Postitused: 4375
Teemad: 115
Pildid: 21
Asukoht: Tartu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Mida teha, minu deegu ei taha teist deegut omaks vötta?

PostitusPostitas merike14 » 04. september 2010, 20:50

Meie deegu on meil olnud augusti löpust ja kohe nädal hiljem sai talle seltsiline toodud, kes on temast kuu aega vanem.Meie oma kiusab tesit kes on paksuke ja kohe tösiselt kiusab nii, et karvatuustakud lendavad kui kokku lasta.Olen proovinud köike nippe, liiva sisse vaniljesuhkrut pannud, puure vahetanud, läbi puuri üksteist tutvustanud ja üksteist koos jalutanud aga tulemus on null.Sellest juba üle nädala möödas ja ma ei saa ju kahte puuri pidada, kuna uustulnuk elab väiksemas puuris ja meie oma laiutab suures ja uhkes puuris.Mida teha?????????
merike14
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 4
Teemad: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Kas deegu võtab teise deegu omaks

PostitusPostitas Pinto » 04. september 2010, 22:25

Kui vanad nad on ja mis soost?
Kasutaja avatar
Pinto
Üldmoderaator
Üldmoderaator
 
Postitused: 4375
Teemad: 115
Pildid: 21
Asukoht: Tartu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kas deegu võtab teise deegu omaks

PostitusPostitas merike14 » 06. september 2010, 11:11

Meie oma on nuud umbes 3 kuud vana ja uus on umbes kuu vanem ja palju paksem.Nad on emased.;)
merike14
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 4
Teemad: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Kas deegu võtab teise deegu omaks

PostitusPostitas Pinto » 06. september 2010, 16:24

Tõlkisin teksti, kuidas tutvustada deegusid ja tegin sellest eraldi teema. Asub SIIN.
Kasutaja avatar
Pinto
Üldmoderaator
Üldmoderaator
 
Postitused: 4375
Teemad: 115
Pildid: 21
Asukoht: Tartu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kas deegu võtab teise deegu omaks

PostitusPostitas kiizumuzi » 03. oktoober 2010, 11:34

Küsimus selline, et kui on kodus 7a isane deegu, kuna sõber suri meil nädal tagasi ära. Oli ka isane, aasta noorem. Nüüd tahaks saada talle seltsisi kõrvale, ning sõbrannal on just pojad, 3kuused isased deegud. Mõtlesime, et võtaks kaks pisikest juurde. Aga kui suur on lootus, et nad lepivad, kui vanus nii suur? Kardan, et suurem teeb väikestele liiga, kui kokku lasta. Samas ei tahaks ka,et teine üksinda oleks. Kuna ainult põrandal ringi joostes on õnnelik. Tean kuidas tutvustada, kuna olen seda korra juba teinud, aga hirm just, et suurem ja vanem teeb pisematele haiget.
Kiisu Nupsu, Hamsud Välk ja Pauk
Kasutaja avatar
kiizumuzi
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 541
Teemad: 5
Pildid: 13
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kas deegu võtab teise deegu omaks

PostitusPostitas Pinto » 03. oktoober 2010, 13:27

Mina sinu asemel võtaks küll uued deegud, kuid oleks valmis ka selleks, et nad ei saa kunagi sõpradeks. St ka uutele peaks puur olemas igaks juhuks olemas (või vähemalt raha juhuks, kui on uut puuri vaja). Mismoodi tema tutvustamine eelmise deeguga õnnestus?
Üldiselt peaks noori deegusi vastu võetama lihtsalt, aga oleneb ka nende iseloomudest ja 3kuune pole enam väga väike. Hoopis noored kaagid võivad vanale liiga hakata tegema.
Kasutaja avatar
Pinto
Üldmoderaator
Üldmoderaator
 
Postitused: 4375
Teemad: 115
Pildid: 21
Asukoht: Tartu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kas deegu võtab teise deegu omaks

PostitusPostitas kiizumuzi » 03. oktoober 2010, 17:27

Nii, tegime otsuse ära, et ikka võtame uued lisaks. Et nüüd vaja välja selgitada palju sõbrannal neid on, ning kui paljud nendest isased on. Sest tal ühed pojad on 3 kuused, teised alles 1.oktoober sündisid. Aga sellega olen ma jah arvestand, et tuleb igaks juhuks üks puur lisaks muretseda, kuid mitte nii suurt kui see. Aga eks loodan, et nad lepivad üksteisega.
Aga tutvustamine läks eelmine kord siis ikka kaks nädalat. See kes kahjuks nüüd juba surnud on oli meil esimesena, teine tuli kuu aega hiljem, päästsime teise ära, kuna pere kus kasvas oli kolm emast, ning nad ei tahtnud poegasid, aga poes öeldi valesti et mis soost on. Alguses panin nad ühte puuri nii, et olid üksteise kohal. Vana puur oli meil mitmest puurist kokku pandud, ning seal sai ukse vahepeal kinni panna mis laes oli. Vahetasin mitmeid kordi nende puuri asendeid. Ning lasin lahti ikka neutraalsel pinnal, laua peal. Aga alguses läksid ikka nii kaklema, et veri väljas ja see ikka kohe esimese hammustamise peale. Ja võimukas oli just uus. Ta jäigi lõpuks liidriks. Neil aasta vahet ka vanusel. Aga kaks nädalat läks, kuni lõpuks harjusid üksteisega. Ööseks lahutasin neid veel natikene peale seda, kui päeval said puuris koos ilusti hakkama. Aga see oli rohkem enda rahustamiseks. Ah jah, ma tegin ka nii, et niiske lapiga tõmbasin ühel üle keha, ning siis teisel. Ja teise lapiga vastupidi. Siis jäi teise lõhn külge. Aga jah, esimesel nädalal ei lasknud neid üldse kokku, kuna korra proovisin, siis läks asi ikka väga hulluks. Aga lõpuks olid lahutamatud. Ainult et üks oli selline, kes ei tahtnud puurist väljas käia, ning kui teine vabaduses oli, siis piilus ukselt. Kui silmapiirilt kadus, siis hakkas kohe piiksuma. Pärast puuri minnes nuusutas ja pesi teise üle kohe.
Aga eks katsetan siis nende pisikestega. Kui kätte ükskord saan nad. Eks siis annan ka teada kuidas meil läheb.
Kiisu Nupsu, Hamsud Välk ja Pauk
Kasutaja avatar
kiizumuzi
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 541
Teemad: 5
Pildid: 13
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kas deegu võtab teise deegu omaks

PostitusPostitas girlforever » 13. oktoober 2010, 15:30

Mina võtsin endale deegu kes oli loomapoes üksi!!! Ta on küll õnnelik jookseb jooksurattas jne. aga kas peaksin siis kuskilt veel teise deegu ka juurde muretsema kui ta loomapoes ka üksi elas??
girlforever
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 89
Teemad: 4
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Deegu ei püsi süles

PostitusPostitas girlforever » 13. oktoober 2010, 15:45

Mul oli muidugi plaanis võtta 2 deegut kuid mul hakkas sellest üksikust deegust kahju ning kahte seal kahjuks ei olnud. Kuna deegu on isane siis mõtlein et ei võta ka teist deegut juurde kuna isaste läbisaamine teiste deegudega on vist raskem kui emastega. Isa ehitas talle ka huvitava puuri ning õunapuust tegi tallle maja. Isa tahab et tal oleks ka üksinda lõbus ning sp tegi talle õunapuust maja et ta tunneks end nagu ta oleks looduses kuna deegud on ka looduses kändude ja selliste asjade sees askeldajad:D
girlforever
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 89
Teemad: 4
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Kas deegu võtab teise deegu omaks

PostitusPostitas DBS » 13. oktoober 2010, 16:22

kindlasti peaksid, deegule on parem kui ta pole üksi ja kui tal on keegi kellega ta saaks mängida, suhelda jms.
Kasutaja avatar
DBS
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 426
Teemad: 10
Pildid: 56
Asukoht: Viimsi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 30
Sugu: Mees
Tuju: Rahulolev
Prindi postitus

EelmineJärgmine

Tagasi: Käitumine

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline