deegude trikid

Mida ja miks deegu teeb, mida tähendavad erinevad häälitsused. Kes kellega koos elama sobib?

Moderaator: postituvi

deegude trikid

PostitusPostitas kikake (Teema autor) » 15. oktoober 2013, 15:03

Tere deegulased! Olen vaadanud videosi ja näinud, et deegusi saab õpetada nii nagu rottegi.. Mis maiust peaksin andma talle.Millest ta üldse huvi tunneb. Olen pakkunud nendele aga nad ei huvitugi sellest ja kargavad ringi nagu segaseid :dunno: Kas keegi on oma deegusi õpetanud ?
kikake
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 31
Teemad: 13
Pildid: 13
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus

Re: deegude trikid

PostitusPostitas Kessu » 16. oktoober 2013, 12:45

Mina olen ainult väga lihtsaid trikke õppetanud. Ma olen proovinud koos maiusega kas deegu järgneb minule. Ning sealt edasi kas ta on valmis näiteks toru läbima toru või mõne muu takistuse. Minu deegud on ka alguses kui puurist välja saavad üsna segased ning jooksevad ringi.
Selleks et õpetada peab olema palju kannatlikust ja ise rahulik olema. Tulemus ei tule kohe päeva pealt. Samuti kui tahta looma õpetada peab minu arvates olema omaniku ning looma vahel usaldus. Mina kasutan maiuseks toidus olevaid värvilisi tükke. Õpetamise juures loeb rolli ka vanus. Noorem deegu on vastuvõtlikum uutele väljakutsetele.
Deegud Birgit ja Kessu
Kasutaja avatar
Kessu
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 875
Teemad: 5
Pildid: 17
Asukoht: Kuressaare
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 33
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: deegude trikid

PostitusPostitas kikake (Teema autor) » 17. oktoober 2013, 18:31

Meil on 2 noort isast deegut.:) Kui nad puurist välja saavad siis aina segasemaks lähevad . Eile lasime nad jälle välja, laseme nad koridori ja koridori otstes on u 24 cm nn seinad.. Eile suurem deegu hüppas sealt 1 korra üle ja siis hakkaski hüppama - väga kiire õppija :) Meie deeggud ei taha üldse väljas toitu, võtavad käes ainult puuris olles, või võtavad ja peidavad nurka kohe ära :(
kikake
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 31
Teemad: 13
Pildid: 13
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus


Tagasi: Käitumine

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 3 külalist

cron