Deegud valmistuvad kaklema

Mida ja miks deegu teeb, mida tähendavad erinevad häälitsused. Kes kellega koos elama sobib?

Moderaator: postituvi

Deegud valmistuvad kaklema

PostitusPostitas Deegu10 (Teema autor) » 21. august 2011, 14:29

Eraldatud sellest teemast: viewtopic.php?f=125&t=15284

Ma tahaksin teada mis see on ,mu deegud teevad iga päev nii, kui nad on olnud 1 tund või 2 lahti siis nad teevad üksteise ümber ringe ja värisevad ja nende lõuad värisevad,hambad kaa. Kas neil võid olla külm kuigi siis läheksid nad juu puuri oma kotti magama või on see hoopis mingi teine asi palun vastake ma ei tea mida teha see on imelik.
Deegu10
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 14
Teemad: 9
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Üksik deegu

PostitusPostitas sabata » 22. august 2011, 11:25

Tundub nagu nad tahaks tülitseda. Meie deegude riid hakkab just hammaste klõbistamisega ja üksteise ümber tiirutamisega, sabad ka käivad aeg-ajalt hoogsalt ja üritatakse ka ennast suuremaks ja kohevamaks teha. Järgmiseks aetakse ennast tagajalgadele ja algab nn. poks. Edasi me enam palju ei oota. Halvemal juhul võib poks minna üle kaklevate deegude keraks ja selle tagajärjed on juba verised. Ma pole küll kunagi külma pärast värisevat deegut näinud. Kui on jahedam, siis meie vanamees, kui magab, tõmbab ennast hästi kerra ja ajab karvad turri - muutub selliseks suureks ja kohevaks. Öiseks magamiseks siis üritab endale pessa lisamaterjali tassida (meil aknad praegu veel ööpäev läbi lahti ja ööseks läheb tuba juba suht jahedaks).
sabata
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 18
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus


Tagasi: Käitumine

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline