tallaalune isane ja kuri emane

Mida ja miks deegu teeb, mida tähendavad erinevad häälitsused. Kes kellega koos elama sobib?

Moderaator: postituvi

tallaalune isane ja kuri emane

PostitusPostitas sigridsild (Teema autor) » 21. september 2010, 06:49

soetasin omale 3 kuuse isase ja 2 aastase emase sain sõbranna käest et tal suri ära kaaslane ja deegu siis stressis. panin nad kokku ja nii kui nad koos lahti said,hakkas isane järglasi tegema hakata, ja peale seda on isane totaalne tallalaune,. käib ja iniseb ta ymber :D kord saab peksa et jooksurattal ees ja kord on trepil ees, kord teevad kõikke koos aga siis hakkab jälle inisema ta ymber ja taga jooksma. siis jälle saab emase käest, et asi väga hulluks ei läheks nende kaklusel panen ma emasega puuri vanni ja uksed kinni nii et isane saab end puuri ümber maha joosta ja natsa ajas pärast mõtleb ainult puuri saamisele mitte emasel taga tilpnemisel
vahest on emasest kahju , ta ales hakkas ära harjuma mu juues,esimene päev istus ühe koha peal ja vahest võttis julguse kokku ja julges süüa, ja isane käib ja häälitseb ta ümber. aga järjepidev isane on. :) mainin seda ka et praegu jookseb ta ka ringi ja pahandab puuri peale et uksed kinni on aga emane nii rahul seal ilma temata :D magada nad vist ka ei oska, soetasin eile suure jooksuratta ja terve õhtu ja öö lasid seal peal.


igatahes kui keegi teab mis isase kastreerimine maksab ,oleks info väga teretulnud :P
sigridsild
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 57
Teemad: 13
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: tallaalune isane ja kuri emane

PostitusPostitas siky87 » 21. september 2010, 06:55

viewtopic.php?f=60&t=3832
Siin teemas on hinnast räägitud.
Kasutaja avatar
siky87
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 374
Teemad: 9
Pildid: 3
Asukoht: Lääne-Virumaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 36
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: tallaalune isane ja kuri emane

PostitusPostitas postituvi » 21. september 2010, 20:19

Mul oli Tatari kliinikus sel kevadel 750kr isase lõikus. Oled Sa ikka teadlik, et lõikus võib rohkem kui 50%-se tõenäosusega lõppeda looma surmaga? ( mina lõikusele minnes ei teadnud- kohapeal arstilt sain teada; muidu poleks vist julgenud seda tehagi; meil õnneks läks kõik hästi, kui välja jätta see, et 3 päeva peale oppi ei söödud ja 1,5 päeva ei joodud iseseisvalt pudelist- söötsin rohelist ise kuna see oli ainuke asi mida üldse vastu võeti)
Kasutaja avatar
postituvi
Deeli My ja Alli Mey-minu kallid tuhkruplikad
Deegula & Tuhkrutelk
Deegula & Tuhkrutelk
 
Postitused: 3150
Teemad: 15
Pildid: 21
Asukoht: Kehra, 4 korrus ;)
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Tuju: Mõtlik
Prindi postitus


Tagasi: Käitumine

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 2 külalist

cron