Kaklevad kääbushamsud

Halbadest harjumustest võõrutamine ja uute ning paremate õpetamine. Mängud ja sotsialiseerimine.

Moderaatorid: E4-, Saara

PostitusPostitas SigneL (Teema autor) » 28. juuli 2005, 21:40

Kahjuks ei saagi sa neid kuidagi sõbrustada, nad ei lepi mitte mingil juhul üksteisega.
Teisiti on lood kääbushamstritega, kes võivad sageli edukalt ka koos ühes puuris olla, kuid sel juhul pead nad hankima üheaegselt: erinevatel aegadel hangitud loomad lähevad sageli kaklema.

http://www.matmice.com/home/mituhamstrit
SigneL
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 506
Teemad: 28
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Kaklevad kääbushamsud

PostitusPostitas Endised kasutajad » 02. oktoober 2005, 08:40

Kuna siin on kääbushamsude foorum küsin siit?
Ma hakkan vaikselt muretsema oma hamsude pärast..
Mõlemad ühest pesakonnast, koos ostetud ja koos olnud aga
nüüd on nad hakanud kaklema või õigemini maadlema, sest see ei ole nagu päris kaklus kaa.
aga on see ikka normaalne? Haavu nad ei tekita aga üks hamsu koguaeg kiunub kui nad "kaklevad".
Muidu on täiesti sõbrad söövad koos ja magavad ühes pesas aga vahepeal läheb kakluseks.
Sellest on mul ka 2 pilti: http://pilt.ee/hamsuke
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Pilleriin » 02. oktoober 2005, 08:49

Kiunumine on umbes nagu hoaituskisa...
Mul oli ka nii- üks hamster oli väga närviline ja kiunus koguaeg, kui teised hamsud temast kasvõi mööda jooksid. :o Lihtsalt heast peast. Aga enam ta nii ei tee :)
Pilleriin
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 258
Teemad: 30
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Endised kasutajad » 23. oktoober 2005, 08:49

minu kääbustega on täpselt samamoodi. Üks ainult kisab koguaeg. Läheb sellili siis hakkab käppi sikutama ja kiunuma, niiviisi ikka valjusti kiunub mitte vaikselt aga kui ma teises toas olen siis on kuulda kuidas teine kiunub. Aga loodetavasti siis minu hamstril läheb ka see üle.
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Kaks kääbushamstrit kaklevad. Kiire!

PostitusPostitas sipsik » 07. detsember 2007, 19:58

Ostsime täna koju 2 pisikest kääbushamstri poega, üks veidike surem kasvult, teine pisem. Poes olid nad erinevates puurides kuna on erinevatest pesakondadest. Kuna meil kodus siiski vaid üks puur varutud panime mõlemad sinna. Nüüd aga suurem kakleb pisemaga kogu aeg kui see talle ligidusse satub ja ei lase pisikest majja. Tekkis hirm, et kas suurem võib väiksemale öö jooksul otsa peale teha??? Või on lootust, et ikka harjuvad teineteisega?? Palun kiiret vastukaja!
Kasutaja avatar
sipsik
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 93
Teemad: 9
Pildid: 11
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Kaks kääbushamstrit kaklevad. Kiire!

PostitusPostitas sindrinahk » 07. detsember 2007, 20:22

Kuna üks on suurem, siis on ta ka vanem. Erinevatest pesakondadest erinevas vanuses loomad ei saagi kohe läbi. Neil on teistsugused lõhnad juures ja nad ei ole harjunud üksteisega olema.
Kas puur on piisavalt suur, et nad ei peaks territooriumi pärast võitlema? Proovi nii, et sa tutvustad neid voodi peal, kus ei ole kummagi lõhnasid. Võib proovida ka vaniljeessntsiga, neid õrnalt kokku määrida, sest siis on neil mõlemal üks lõhn ja segadust vähem.
Kääbushamstreid on tegelikult päris raske tutvustada, sest üldjuhul nad ei taha võõraid omaks võtta. Kindlasti tasuks muretseda üks puur igaks juhuks juurde hamstrite tervise ja enda närvide nimel, sest nad ei pruugigi üksteisega leppima hakata. Praegu tuleb neid kogu aeg jälgida, sest kohe kui kakluseks läheb tuleb nad lahutada. Kui nad ainult nääklevad, vehivad käppadega ja kriiskavad, siis ei ole asi veel nii hull ja nad võivad veel üksteisega leppida, kui mängus on ka hambad ja see kriiskamine on väga meeleheitlik, siis tuleks nad koheselt lahutada. Selline nääklemine võib olla ka üksteise paika panemine.
Kui sa ei taha ühte puuri juurde võtta, siis tuleb ühele hamstrile uus kodu leida.

Abiks võiba olla kas hamstrite tutvustamine.
Koerainimene-koerad sügaval südames.
Suller
Kasutaja avatar
sindrinahk
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1728
Teemad: 41
Pildid: 2
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kaklevad kääbushamsud

PostitusPostitas sipsik » 07. detsember 2007, 20:47

Hetkel olid siiski koos ühes majas, aegajalt siis läksid üksteise ligi, vehksisd käppadega ja kriiksusid. Siis sahmerdasid jälle omaette. Puur on uhiuus seega seal ees kellegi lõhnasid pole. Täna ostsime mõlemad (kahjuks poes polnud ühe ja sama pesakonna omi).
Kasutaja avatar
sipsik
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 93
Teemad: 9
Pildid: 11
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Kaklevad kääbushamsud

PostitusPostitas sindrinahk » 07. detsember 2007, 21:30

Praegu tuleb, siis lihtsalt väga pingsalt jälgida, kuidas nad käituvad. Kui nääklevad pole nii väga õudne, tuleb lihtsalt jälgida, et see kakluseks ei muutuks. Kui kaklus, siis lahutada.
Koerainimene-koerad sügaval südames.
Suller
Kasutaja avatar
sindrinahk
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1728
Teemad: 41
Pildid: 2
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kaklevad kääbushamsud

PostitusPostitas sipsik » 07. detsember 2007, 21:33

Nüüd suurem läks teisele korrusele ja uhab juba ligi 20 min jooksurattal. Teine magab all majas.
Kardan neid ööseks jätta omapäi veidi, mis siis kui ikka hakkavad kaklema?:S
Panin ülakorrusele ka pisikese pappkarbi majaks, et saaksid vajadusel olla erladi aga majakeses...
Kasutaja avatar
sipsik
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 93
Teemad: 9
Pildid: 11
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Kaklevad kääbushamsud

PostitusPostitas sipsik » 09. detsember 2007, 21:25

Annan teada, et meie hampsud said siiski õnneks sõpradeks:) Nüüdseks juba magavad rõõmsalt ühes majas kuigi puuris on 2 maja ja eelistavad "koledat" papikarbist maja plastist luskelamule:D
Samuti sibavad aegajalt teineteisest peaaegu üle ja ei mingit kriginat. Eile õhtul korra riidlesid majas, ju vaidlesid sisustuse üle:)Aga magasid siis seal koos rõõmsalt edasi:)
Samuti käisid täna juba teist korda ka puurist väljas asjatamas ja vabatahtlikult ronisid lastele käe peale põrandalt. Seega meil vist vedas:D
Lapsed suured juba- 6 ja 8- lihtsalt infoks neile kes kardavad nüüd ehk, et lapsed hampsud ära piinavad.
Nimeks said meie poisid Henry ja Harry:)
Kasutaja avatar
sipsik
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 93
Teemad: 9
Pildid: 11
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Kaklevad kääbushamsud

PostitusPostitas sindrinahk » 09. detsember 2007, 21:53

Väga tore uudis. Palju rõõmu uutest lemmikutest :-) . Kuna nad mõlemad olid veel noored, siis läkski see tutvutsamine ja kooselamise algus suhteliselt hästi.
Koerainimene-koerad sügaval südames.
Suller
Kasutaja avatar
sindrinahk
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1728
Teemad: 41
Pildid: 2
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kaklevad kääbushamsud

PostitusPostitas kriisa24 » 07. detsember 2009, 15:40

appi mina ka enam ei tea mis saab :wacko: Minu kääbikud on ka täitsa hulluks läinud. Said uue ja suurema puuri ja selle võrra ka tülid suuremad. Paistab et nii kui nad üksteise lähedusse satuvad läheb löömaks ja tagaajamiseks. Väiksem paneb siis tohutu piiksumisega eest minema. Verd ma küll kusagil veel näinud ei ole aga tundub et üksteist nad enam ei seedi küll. Enam isegi ei maga koos. Miks see nii on? Ometi ju olid müüja sõnul ühest pesakonnast ja võeti nad seal ka ühest puurist. See lärm mis nad teevad on ikka hirmus. Kas leppitamine saab üldse kõnealla tulla?
Armasta oma loomakesi nii nagu sa tahad et sind armastatakse!
--vöödikud Pätu ja Kriimu ning viiru Rage :)
Kasutaja avatar
kriisa24
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 128
Teemad: 13
Pildid: 12
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kaklevad kääbushamsud

PostitusPostitas E4- » 07. detsember 2009, 18:43

Ehk on puberteet peal. Võid panna nad mõneks ajaks lahku maha jahtuma ja vaadata, mis nad siis teevad. Kui jäävadki kaklema, siis on vist kõikide närvide huvides parem nad lahku panna.
Liisi ja Zap. ♥
Jänkud südames
Kasutaja avatar
E4-
Rotiusku
Rotipesa & Hamstriurg
Rotipesa & Hamstriurg
 
Postitused: 755
Teemad: 18
Pildid: 14
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kaklevad kääbushamsud

PostitusPostitas ZarajaZeta » 12. detsember 2009, 18:17

Mul on siuke kurb lugu ,et kääbushamstrid kes on koos olnud juba 4-6 kuud samast pesakonnast hakkasid ühel õhtul kakklema ja kohe päristõsiselt nii et ühel pepu katki mõtlesin et ah mingine territoriumi jagamine jälle aga nad kakklesid terve õõ ja päev siis lõpuks võtsin nad lahku aga nüüd kui ma neid ükühele näitan tõuseb üks tagajalgadele ja hakkab karjuma.Mis on põhjus,keegi saab aidata?
Kasutaja avatar
ZarajaZeta
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 12
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Mees
Prindi postitus

Re: Kaklevad kääbushamsud

PostitusPostitas E4- » 13. detsember 2009, 15:31

Ta võtab kaitsepositsiooni sisse, karjub, et ära puudu mind. Selles karjumises pole midagi hullu, kui teine talle tegelikult kallale ei lähe, küll ta aru saab, et pole mõtet karjuda, kui midagi ei juhtu. Kui teine hamster tahab ikka temaga kakelda, ka peale lahusolekut, siis on nad ehk üldse lootusetult tülis ja peadnad lahku elama panema.
Liisi ja Zap. ♥
Jänkud südames
Kasutaja avatar
E4-
Rotiusku
Rotipesa & Hamstriurg
Rotipesa & Hamstriurg
 
Postitused: 755
Teemad: 18
Pildid: 14
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kaklevad kääbushamsud

PostitusPostitas ZarajaZeta » 19. detsember 2009, 16:17

jah nüüd olid na kordamõõda lahus üks oli vahetasin puurides et ei unustax lähnasid aga jh panin kokku hakkasid nad kakklema jaa nh selle väikse ajaga oli teisel veri jälle taga:(
Kasutaja avatar
ZarajaZeta
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 12
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Mees
Prindi postitus

Re: Kaklevad kääbushamsud

PostitusPostitas ArmsadHamsud » 28. september 2010, 10:55

Alguses mõtlesin teha uue teema selle kohta aga siis mõtlesin ,et panen siia kirja selle.
Mul on 3 emast eksole. Nad kõik eraldi puurides. (pluss on veel üks isane ,aga tema asjasse ei puutu) Et kas on võimalik nad ära lepitada. Ma proovisin kõiki omavahel korra kokku panna (kahekaupa). Panin diivani peale. Minni ja Hanna alguses vahtisid tõtt üksteisega ja siis paari sekundi pärast kaklesid nagu pallid koos (see oli nii armas vaatepilt :biglove: aga ma tean et nad ei tohiks nii kakelda. ) Siis ma panin Eleanori ja Minni korraks kokku . Eleanor jooksis kohe Minni eest ära ,aga Minni tahtis kaklema minna . Nii siis panin korra kokku Hanna ja Eleanori. Hanna jooksis eest ära ,aga Eleanor tahtis nuusutada (Imestan et Hanna jooksis ära kuna ta alati teistest natukene suurem olnud jne.. )
Ja küsimus siis kas ma saan nad üldse ära lepitada ? Olen Minnile ja Eleanorile Hannat näidanud läbi Hanna toru. (siis ei lähe kaklema :D )
Kuna ruumi suht vähe siis tahaks vähemalt kaks hamstritki kokku panna. (pole hullu kui pean samamoodi nelja puuriga jätkama ,aga palju parem oleks kui saaks kaks hamstritki kokku panna. )
Adeele! ♥
R.I.P Minni(16.apr), Tikke(15.juul), Muti/Hanna( 27.12 ), Miki (09.02)
Tibud, olite, olete ja jääte südamesse ! ♥
Kasutaja avatar
ArmsadHamsud
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 82
Teemad: 3
Pildid: 8
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kaklevad kääbushamsud

PostitusPostitas Merily » 28. september 2010, 15:07

Mina ei hakkaks riskima, sest loomad on harjunud üksinda elama. Tegu on ka hamstritega, kes pigem ikkagi elaks üksi. Räägitakse, et kääbukad on seltsiloomad ja tahavad puurikaaslasi, aga tihti kipub asi ikka käest ära minema - st lõpuks tuleb nad eraldada, sest kaklused on väga tihedalt. Oleneb ka muidugi loomast endast, aga... Ühesõnaga mina ei hakkaks oma looma (de) elu(de)ga riskima. Pigem kogu raha ja osta suurem puur, kui ruumipuudus on :).
Kalle, Ibäk, Ziblak, Sigur, Aili, Biru, Piu, Tärts, Ossa, Mustikas, Ants, Imbi, Kustav, Oskar.
Kasutaja avatar
Merily
Loomasõltlane
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2918
Teemad: 61
Pildid: 14
Asukoht: Viljandi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kaklevad kääbushamsud

PostitusPostitas Liizkaa » 27. oktoober 2010, 08:50

Mul on samuti kaks kääbushamstrit , ei ole mitte kunagi kaklenud !
Aga nüüd on 3päeva järjest õhtuti on kaklenud . Koguaeg alustab tüli see kääbukas kes alati alustab ! Teine ei puututagi teda viskab aind pikali ja ootab kuna ma lahutaks , proovib end natuke ikka säästa . Eile oli umbes niimoodi : hakkasid kaklema lahutasin ära istusin puuri juures 6-10min ja läksin ära siis hakkasid jälle kaklema ja niimoodi 3-5korda !
Kasutaja avatar
Liizkaa
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 35
Pildid: 5
Asukoht: tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 24
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kaklevad kääbushamsud

PostitusPostitas TuhkruPoiss » 27. oktoober 2010, 08:59

Soovitan ära lahutada, kui juba 1 korra kakeldakse, siis jäävadki tülid kestma ning see võib kesta kuni 1 on surnud.

Tüli võis tulla sellest, et äkki on puur liiga väike. Kui on paaris hamstrid, tuleb olla suur puur ja mitu pesa jne, et nad saaksid eraldi üksteisest minna kui soov on.
Tim & Chrys.
Kasutaja avatar
TuhkruPoiss
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1484
Teemad: 19
Pildid: 11
Asukoht: Rakvere, Lääne-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kaklevad kääbushamsud

PostitusPostitas Saara » 28. oktoober 2010, 15:22

Ära siiski kohe neid veel lahutama tõtta. Hamstrid ei pruugi veel jäädavalt tülis olla, küllap toimuvad lihtsalt võimumängud, üks hamster tahab näidata, et on teisest üle ja see on täiesti loomulik. Kui teine hamster vastu ei hakka ning pikali heidab, tähendab see, et ta alistub. Proovi neid siiski veel koos hoida, ja ära iga kord, kui neid kaklemas näed vahele astu. Kui aga kaklused tõesti pikalt kestavad ja hamstrid üksteist lausa veriseks vigastavad, peaksid nad tõesti lahutama.
Kasutaja avatar
Saara
Hamstriurg
Hamstriurg
 
Postitused: 850
Teemad: 16
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kaklevad kääbushamsud

PostitusPostitas kaisake131 » 06. juuni 2011, 10:11

Minu kääbikud läksid eelmine nädal kaklema. Nad on mõlemad samast pesakonnast ja emased. Varem on ka jagelemist ja piiksumist päris tihti ette tulnud, aga asi ei läinud kunagi nii tõsiseks. Nüüd on ühel kõrv veriseks hammustatud. Ma panin nad eraldi elama, aga lasen puurist väljas ajal koos jooksma. Siis ei paista kuidagi välja, et nad üksteise vastu vaenulikud tahaksid olla. Üks ainult piiksub, kui teine mööda läheb. Ma ei tea, mis ma edasi peaksin tegema. Ma tahtsin see nädal ühele hamstrile uue puuri osta, sest ta elab ajutiselt lastevannis, aga ma tahan enne teada, kas ei ole lootust, et nad koos edasi elada saaksid? Nad tunduvad üksinda nii õnnetud. Üks ei tule pesastki enam välja nagu varem.
Kasutaja avatar
kaisake131
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 156
Teemad: 5
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kaklevad kääbushamsud

PostitusPostitas Sipsuka » 06. juuni 2011, 10:26

Ka meil oli olukord, kus ühest pesakonnast loomad läksid kaklema, nii et pisemal oli kõht, kõrvad ja selg kõik verised. Peale seda tundub lootususetu neid tagasi kokku saada. Väljas olles on nagu tõelised sõbrad, pesevad, näkitsevad ning magavad, kuid võõrasse puuri pannes kukub suurem väiksemat kolkima. Ilmselt on meil suurem väheke territoriaalsem ning kui tuleb pisem territoorium otsustab sissetungijast vabaneda..
Tuhkrud Jok-Jok ja Sviby;
Hiir Muska;
Mälestustes Terror, Duracell, Mömmi ja Hassu
Kasutaja avatar
Sipsuka
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1020
Teemad: 10
Pildid: 3
Asukoht: Hiiumaa/Jõgeva
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kaklevad kääbushamsud

PostitusPostitas heldi70 » 07. september 2011, 09:46

Meil olid ka kääbushamstrid,said ostetud veebruaris 2011 ja olid ilusasti koos,viimased 3 ööd kaklesid,käisin lahutamas,verd ei olnud ja siis jälle magasid seljad koos ilusasti.Ja eile hommikuks oli 1 hamster surnud ja nägin kuidas teine tema juures sellise õnnetu olemisega istus ja täna hommikuks oli teine ka surnud.Ma ei tea kui vanad nad olid kui poest ostsime ja ei tea ka seda mis sugu nad olid :umm:
Kasutaja avatar
heldi70
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Kaklevad kääbushamsud

PostitusPostitas kiizumuzi » 07. september 2011, 11:43

Mul sõbrannal täpselt sama lugu oma kääbushamstritega. Kaks isast, ning karvupidi koos. Alguses elasid koos ilusti, ning siis läks selliseks kakluseks, et jube. Esimese kakluse pidi lahutama nii, et tal mees lihtsalt lükkas oma näpud vahele, ning sai ise hammustada. Olid mõlemad üksteisel kõhu all hammastega kinni. Ja rohkem neid siiani kokku ei saa panna. Lisaks siis üks ei lase ka sõbrannat endale ligi, ning kipub hammustama. Elavad eraldi puurides, ning lootust pole, et nad koos elama hakkavad.
Kiisu Nupsu, Hamsud Välk ja Pauk
Kasutaja avatar
kiizumuzi
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 541
Teemad: 5
Pildid: 13
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kaklevad kääbushamsud

PostitusPostitas Klara » 22. november 2011, 18:40

kas "kaklemine" on ohtlik??
selles mõttes et kas nad võivad üksteisele viga teha
Klara
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 2
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Kaklevad kääbushamsud

PostitusPostitas E4- » 22. november 2011, 18:52

Kaklemise eesmärgiks ongi teineteisele viga teha.
Liisi ja Zap. ♥
Jänkud südames
Kasutaja avatar
E4-
Rotiusku
Rotipesa & Hamstriurg
Rotipesa & Hamstriurg
 
Postitused: 755
Teemad: 18
Pildid: 14
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kaklevad kääbushamsud

PostitusPostitas Klara » 23. november 2011, 14:31

aga kas nad võivad üksteisele otsa peale teha??
Klara
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 2
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Kaklevad kääbushamsud

PostitusPostitas E4- » 23. november 2011, 19:11

Kõige halvemal juhul võib see juhtuda, kuigi on vähetõenäoline.
Liisi ja Zap. ♥
Jänkud südames
Kasutaja avatar
E4-
Rotiusku
Rotipesa & Hamstriurg
Rotipesa & Hamstriurg
 
Postitused: 755
Teemad: 18
Pildid: 14
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kaklevad kääbushamsud

PostitusPostitas saaramsi » 23. november 2011, 19:22

Ostsin kaks kääbushamstrit . Kolm päeva olid ilusti siis hakkasid kaklema ja üks oli suurem kui teine üks teeb häält ja teine tema peal . Kaklevad nii väga tihti aga vahepeal magavad koos ka aga mõnikord eraldi. Kas peaks lahutama muidu hakkasin lahutama aga hakkas kahju.Siis üks öö oli rahulik siis hakkasid jälle .Mõni öö ülde ei kakle aga mõnikord mitu korda .Kas peaks lahutama?
Stella ,Saara ,Maria ,Eva ja Mia ( Hamstrid )
Kasutaja avatar
saaramsi
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 129
Teemad: 9
Asukoht: Tartumaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Prindi postitus

Järgmine

Tagasi: Käitumine

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 4 külalist