Mu hamster pissib puurist välja!

Halbadest harjumustest võõrutamine ja uute ning paremate õpetamine. Mängud ja sotsialiseerimine.

Moderaatorid: E4-, Saara

Re: Mu hamster pissib puurist välja!

PostitusPostitas Mõmm (Teema autor) » 08. juuli 2005, 10:50

mxmmi11 kirjutas:Mul on väike mure. Mu hamster pissib puurist välja.
Mida teha?!
Tulin ühel õhtul rannast koju. Ma olin vist 4 päeva olnud sõbrannal külas, aga ema toitis hamstrit. Tulin koju ja andsin ise talle süüa kuna ema polnud sellel päeval veel andnud. Ja kui andsin süüa nägi puuri kõrval mingeid plekke (kollaseid) ja 2 pabulat. Sain aru, et Motsik (minu hamster) oli teinud seda läbi puuri võrede. Mõtlesin, et pole midagi ja puhastasin ära. Kuid õhtul nägin, kuidas Motsik pressis oma peput puuri võrede vastu ja papul lendas kaarega nii, et pabul kukkus laua peale!
Siis ma panin järgmisel päeval puuri purgi, kuid Motsik pissis purgi peale ja puurist välja pabuldas.
Mida teha?


Kui sa tahad, et ta sul kuskile voodi peale niimoodi ei pissiks pane puur madala kasti sisse. Siis laseb sinna kasti sisse ja kasti põhja võid panna ka mingid plastikut või siis salvrätikuid, mida pead väga tihti seega vahetama.
Mõmm
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 72
Teemad: 17
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Mu hamster pissib puurist välja!

PostitusPostitas lola0404 » 08. juuli 2005, 11:02

Kas ta tegi sul varem ka nii? olen kuulnud, et kui hamsu jooksma lasta ta pissib põrandale, aga nii... :eek:
lola0404
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 261
Teemad: 37
Pildid: 7
Asukoht: Valga
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 34
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Endised kasutajad » 08. juuli 2005, 11:49

Mul nagu oli lihtsalt järsku hakkas nii
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Pilleriin » 08. juuli 2005, 16:13

Päris huvitav tegelikult. Minu rott pissib ka samamoodi ja puurivõred on isegi kaardunud, kuna ta pissib kogu aeg ühe koha pealt. Ega siin midagi teha ei saa, kui panna ajalehed puuri alla.
Pilleriin
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 258
Teemad: 30
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Saara » 25. juuli 2005, 21:28

Minu hamster pissis kah mõnda aega puurivõrede vahelt välja, aga kui ma ta puuri 'sisekujundust' muutsin, leidis ta endale teise(!puurisisese!) pissimiskoha. :)
Kasutaja avatar
Saara
Hamstriurg
Hamstriurg
 
Postitused: 850
Teemad: 16
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Hamster pissib puurist välja

PostitusPostitas kkrislin » 20. august 2009, 16:27

Minul oli vahepeal selline mure, et minu kaks kuldhamstrit pissisid puurist suure kaarega välja. Pissinurk oli neil ju olemas, kuid seda nad millegipärast ei kasutanud, kuigi varem kasutasid. See oli neil justkui igapäevane harjumus - iga hommik täpselt samast kohast pidin ma seda koristama.
Minu mure lõppes sellega, kui tõin hamsud suveks maale. Ma ei tea, kas kohavahetus mõjus neile nii, et nad selle harjumuse maha jätsid, aga suvel sellega probleeme pole tulnud.
Tahaksin siis targemate käest küsida, et millest selline probleem võib tulla ? Kas hamsu tahtis märku anda millegi puudumisest vms ?

Ette tänades,
Krislin.
Viimati muutis samton 20. august 2009, 16:42, kokku muudetud 1 kord.
Põhjus: Liitsin juba olemas oleva teemaga.
I'll spread my wings and I'll learn how to fly, I'll do what it takes, 'til I touch the sky
Kasutaja avatar
kkrislin
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 137
Teemad: 4
Asukoht: Viimsi - Saaremaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mu hamster pissib puurist välja!

PostitusPostitas Ketu142 » 20. august 2009, 17:33

Kui mul oli hampster siis ta pissis kah vahest üle puuriääre. Pärast kui ta vanemaks sai(üle aasta) siis ta enam ei teainud nii.
Kasutaja avatar
Ketu142
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 25
Teemad: 1
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mu hamster pissib puurist välja!

PostitusPostitas Liismari » 20. august 2009, 18:21

Mõmm kirjutas:Kui sa tahad, et ta sul kuskile voodi peale niimoodi ei pissiks pane puur madala kasti sisse. Siis laseb sinna kasti sisse ja kasti põhja võid panna ka mingid plastikut või siis salvrätikuid, mida pead väga tihti seega vahetama.


Siin sulle vastus, kkrislin.
Never say never, but always say forever (c)
Kasutaja avatar
Liismari
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1417
Teemad: 53
Pildid: 3
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus


Tagasi: Käitumine

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 2 külalist