hamster ei joo peaaegu üldse

Halbadest harjumustest võõrutamine ja uute ning paremate õpetamine. Mängud ja sotsialiseerimine.

Moderaatorid: E4-, Saara

PostitusPostitas Pilleriin (Teema autor) » 04. veebruar 2005, 22:11

Zipzik19 kirjutas:Tiku ei joo peaaegu üldse.
kui ma ta puri korda teen on kah kõik vesi alles ja ma vahetan seda u. iga kuu tagant..
iga kahe-kolme päeva tagant joob.. :?
ma küll algaja hamstriomanik ja ei tea täpselt kõike nendest aga ma ikkagi muretsen et ta nii vähe joob


Tead, mis. Hamsud ei joogi eriti tihti, sest nad on tegelikult kõrbe loomad. Kuid kui sa tõesti väga muretsed, siis paku talle ka värket toitu, näiteks kapsast, kurki, porgandit jne. Need sisaldavad palju vett.
Pilleriin
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 258
Teemad: 30
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: hamster ei joo peaaegu üldse

PostitusPostitas -Kristin- » 05. veebruar 2005, 08:49

Sa peaksid tihedamini vett vahetama, mis sest, et ta ei joo palju. Korra kuus on väga vähe. Ja sa võiksid talle anda värsket, salatilehti jne. Aga mitte väga palju, tal võib kõht lahti minna.
-Kristin-
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 294
Teemad: 20
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas teesa11 » 11. veebruar 2005, 13:23

Minul selline mure et mu uus kääbus-hamster ei leia jällegist joogipudelit ülesse :( vahepeal olen pannud selle talle nina ette ja siis ta joob aga ise ta seda puurist ülesse ei leia. päeval annaksin talle küll niimodi juua aga äkki ta siis ei taha ja mul pole aega ja öösel ma ei saa talle ju ise siis anda.
aga mida siis teha et ta leiaks joogipudeli ülesse?
teesa11
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 67
Teemad: 15
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Pilleriin (Teema autor) » 11. veebruar 2005, 14:08

Hamstri sa alles said ja ta ei julge veel uue koha tõttu ringi liikuda. Kui ta julgemaks muutub, siis ta ise leiab joogitopsi üles.
Ma soovitan panna joogitops söögitopsi juurde, et kui ta sööma tuleb, siis näeb, et joogitops on ka seal. Ja kui ta tahab, siis joob, kuigi hamstrid ei joo eriti tihti. :)
Pilleriin
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 258
Teemad: 30
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: hamster ei joo peaaegu üldse

PostitusPostitas rotipoeg » 16. veebruar 2005, 10:11

Kui värsket anda, siis minu omad ei joo üldse ja tegelikult on ta kõrbeloom ja seega ei joo tõesti palju....no võrreldes merisea, küülikuga ei joo ta üldse :wink:
Kasutaja avatar
rotipoeg
Vabandage, mul on suhtlemisprobleemid!
 
Postitused: 219
Teemad: 17
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas xliisukex » 14. märts 2005, 17:40

Hmmm...MIna vahetan praktiliselt iga päeva tagant vett,sest see kipub otsa saama.Ma annan talle seda ühest kausikesest,mis ripub puuri teisel korrusel(nii ei satu sinna sisse mitteajalik praht).Mis võib olla selle põhjuseks,et ta nii palju joob:?: on see mingi nähtus haigusest vms:?: pakun küll talle muud värket kah.Nt. porgand,kapsas jne.
xliisukex
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 57
Teemad: 20
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Pilleriin (Teema autor) » 14. märts 2005, 18:59

Mina vahetan iga päev oma hamstrite vett. Kuldhamstritele pakun samuti kausist, mis on teisel korrusel. Kuigi nad eriti ei joo.
Kääbushamstrid joovad mul aga päris palju. Neile annan vett spetsiaalsest joogitopsist. Üleeile panin 120 ml neile ja tänaseks on alles 75 ml. Aga seda ma ei usu, et see on mingist haigusest tingitud, et nad eriti ei joo.
Pilleriin
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 258
Teemad: 30
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: hamster ei joo peaaegu üldse

PostitusPostitas pisike7 » 20. mai 2005, 20:03

Minu hamstrid - kui tahavad - joovad küll, aga kas nendel võib midgai sellist ka olla, et joogitopsi ots (see, mille otsast ta joob) on liiga madalal ja tal on paha juua?
pisike7
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 14
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: hamster ei joo peaaegu üldse

PostitusPostitas pisike7 » 20. mai 2005, 20:13

Jah :) . Paistab, et praegune kõrgus neile siiski sobib. Lihtsalt igaks juhuks küsisin, et on paha, kui see joogitops liiga kõrgel on. Aga jah - kui vaja, siis tõstan :P .
pisike7
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 14
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus


Tagasi: Käitumine

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 2 külalist