kass kodus ja hamster kadunud

Halbadest harjumustest võõrutamine ja uute ning paremate õpetamine. Mängud ja sotsialiseerimine.

Moderaatorid: E4-, Saara

kass kodus ja hamster kadunud

PostitusPostitas dellareikop (Teema autor) » 04. oktoober 2012, 22:00

Mul läks hamster kaduma ja ta oli sellises puuris kus puuri vahe 2 sm ehkki plastmasti oli 10 sm pikkust! :ups: ja lupsti tahtsin talle süüa panna aga vaatasin miks tal toitu kausis on ta tavaliselt ju viib selle pessa ja sööb seal.Mina kohe arvan appi surnud äkki kuna hiljuti suri mul üks loom ära. :lein: tegin pesa kasti lahti ja kadunud !!! puuri uksed olid kinni ja ta ei saa sealt üles ronida! Aga ta on väga energiline,pisike ja mul on kass!! kardan et kass sööb ta ära kuid jah täna väga vara hommikul kell 3 kuni 9 oli kiisu õues :umm: ta kadus ära kui kass igatahes oli õues siis muidu kass teda ära süüa ei saanud! Mida ma teeksin et saada teda tagasi panin ratta maha et kui hakkab sõitma siis terve maja kuuleb ja toitu jooki! muidu vabalt võib ju mingi hiir tulla süüa ära toidu?! Mul on pealegist nüüd ta kuskil iganes aga kindlalt mitte õues :roll: millega saada teda kätte? kui saan ta kätte siis hammustab ju ja pealegist kuidas kassiga jääb lood jättan õue? :wacko:
dellareikop
Enne kirjutan, siis mõtlen
 
Postitused: 72
Teemad: 21
Pildid: 3
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 22
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: kass kodus ja hamster kadunud

PostitusPostitas dellareikop (Teema autor) » 08. oktoober 2012, 17:10

Natuke head uudiseid!
Hamster peaks alles olema ema isa toas kuna krabistamist oli kuulda ja ta on seal voodi all vist. :)
ainult kass magab seal toas kogu aeg ja ma ei teadnudki et hamster seal toas :(. ja täna oli kass üks kodus ja sai lipata sisse... aga ta on alles (loodan) :) :(
dellareikop
Enne kirjutan, siis mõtlen
 
Postitused: 72
Teemad: 21
Pildid: 3
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 22
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: kass kodus ja hamster kadunud

PostitusPostitas Saara » 09. oktoober 2012, 18:37

Hoia kass kindlasti sellest toast, kus arvad hamstrit olevat, eemal. Isegi, kui kass ei paista hamstri lõhna vastu huvi tundvat, siis hamster tunneb kassi lõhna ja võib end just selle tõttu kauem peita. Kuidas plehkupistnud hamstrit koju tagasi meelitada, loe siit.
Kasutaja avatar
Saara
Hamstriurg
Hamstriurg
 
Postitused: 850
Teemad: 16
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: kass kodus ja hamster kadunud

PostitusPostitas dellareikop (Teema autor) » 12. oktoober 2012, 09:26

Hea uudis.
Ma panin süüa talle ja niimoodi et ühes nurgas sivhkad (3), siis maisi jne.Nägin et seda oli laial aetud ja vähemaks läinud aga üks asi on imelik ta on robovorski muidu ja ta karvu oli seal waCko kas temaga võib kõik korras olla? seal oli ta karvu vahemalt 5!!!! :(
dellareikop
Enne kirjutan, siis mõtlen
 
Postitused: 72
Teemad: 21
Pildid: 3
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 22
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: kass kodus ja hamster kadunud

PostitusPostitas E4- » 12. oktoober 2012, 22:29

Kas on võimalik, et majas elavad ka näiteks hiired? Kuigi arvatavasti mitte, kuna teil ka kass on. Muidu on võimalus, et hiired on seda toitu söömas käinud. Kui hiiri pole, on tõesti suur võimalus, et hamster leidis toidu üles, niiet ehk lõpuks saad ta ka sealt juurest kätte. See nõuab aga väga tihedat jälgimist eriti just õhtuti, kui ta üles ärkab ja rohkem ringi liigub.
Need karvad pole minu arust muretsemist väärt, kuna karvakadu ikka juhtub ja veel suurem tõenäosus on karvatuuste kaotada maja peal lahti olles.
Liisi ja Zap. ♥
Jänkud südames
Kasutaja avatar
E4-
Rotiusku
Rotipesa & Hamstriurg
Rotipesa & Hamstriurg
 
Postitused: 755
Teemad: 18
Pildid: 14
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: kass kodus ja hamster kadunud

PostitusPostitas dellareikop (Teema autor) » 13. oktoober 2012, 15:33

jah on võimalik vahest oleme näinud aga kass sööb enamasti ära.pigem vist hiir kuna vatasime voodi aluse läbi ja polnud seal mingit hamstrit.ta on 1 nädal ja 3 päeva kadunud olnud ehk 17 päeva... hakkan juba lootust kaotama..
dellareikop
Enne kirjutan, siis mõtlen
 
Postitused: 72
Teemad: 21
Pildid: 3
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 22
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: kass kodus ja hamster kadunud

PostitusPostitas samton » 13. oktoober 2012, 16:47

Üks nädal ja kolm päeva on siiski kümme päeva.
Handle every stressful situation like a dog.
If you can't eat it or play with it,
just pee on it and walk away.
Kasutaja avatar
samton
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 4493
Teemad: 72
Pildid: 126
Asukoht: Kohtla-Nõmme, Ida-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 63
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: kass kodus ja hamster kadunud

PostitusPostitas dellareikop (Teema autor) » 14. oktoober 2012, 08:43

ups kirjaviga :D aga ta läks kaduma 27 või 28 sept.
dellareikop
Enne kirjutan, siis mõtlen
 
Postitused: 72
Teemad: 21
Pildid: 3
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 22
Sugu: Naine
Prindi postitus


Tagasi: Käitumine

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline

cron