Kass ja hamster

Halbadest harjumustest võõrutamine ja uute ning paremate õpetamine. Mängud ja sotsialiseerimine.

Moderaatorid: E4-, Saara

Re: Kass ja hamster

PostitusPostitas Dzikikene8 » 23. aprill 2012, 07:56

Kas nii saab et ostad hamstri, lased hamstril uue koduga harjuda ja siis võtad kassipoja? Mul isa tegi sellise ettepaneku aga ma kahtlen et kas nad ikka saavad sõbraks.
Kasutaja avatar
Dzikikene8
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 82
Teemad: 12
Pildid: 0
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 20
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kass ja hamster

PostitusPostitas Saara » 25. aprill 2012, 00:47

Kass ja hamster ei peakski sõbrad olema. Senikaua, kuni Sa neid kokku ei lase, võid mõlemaid pidada.
Kasutaja avatar
Saara
Hamstriurg
Hamstriurg
 
Postitused: 850
Teemad: 16
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kass ja hamster

PostitusPostitas Tiksikas » 30. aprill 2012, 08:51

Siiamaani on mul kõik hästi läinud.Hamstrid on minu toas aga kui ma hamstrid tõin siis kassi nata huvitas hamsud,läks 2 nädalat mööda ja kassi ei huvitanud nad kohe ültse.
Kui sa võtad hamstri ja ka kass on kodus siis peab olema sul kindla peale plaan olemas kuidas neid eemal hoida!
Kasutaja avatar
Tiksikas
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 598
Teemad: 18
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 24
Sugu: Naine
Tuju: Omadega läbi
Prindi postitus

Re: Kass ja hamster

PostitusPostitas dellareikop » 12. juuli 2012, 08:40

Mul on ka 2 hamstrit ja kass. Hamstrid on enda puuridega vahest põrandal. siis üks päev kui need hamsud tulid siis kassi huvitas küll aga teda enam ei huvita ja kui isegi nina alla puuriga panna minu kiisule, siis korraks vaatab ja norinal magab edasi.
dellareikop
Enne kirjutan, siis mõtlen
 
Postitused: 72
Teemad: 21
Pildid: 3
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 22
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kass ja hamster

PostitusPostitas Kusti » 06. jaanuar 2013, 15:20

Minulgi kodus kaks kassi, mõlemad hea kasvatusega ja käituvad ilusti, kunagi ei kraabi midagi ega kaeva pottidest mulda välja. Kui hamsud majja tõin hakkasid kassid neid hoopis valvama, kui hamstrit käes hoian tulevad kassid neid nuuskima ja on uudishimulikud. Niiet kasse on erinevaid , mõned peavad vajalikuks hamster maha lüüa, teised(nagu minu omad) on nendega sõbrad ja magaksid isegi ühes pesas kui suuruse vahe nii suur poleks...
Kusti,Täpi,Kalad, 7 hamstrit. RIP Lucy ja Mimmi
Kasutaja avatar
Kusti
Loomasõber.
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 92
Teemad: 11
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kass ja hamster

PostitusPostitas OpheliaDreamers » 22. aprill 2013, 16:20

Minul on üsna uus emane kuldhamster, hästi vana emane roborovski kääbik (ikka eraldi puuris) ja 3 isast opereeritud kassi ning emane keskmist kasvu lontkõrv küülik. Üks kass pigem pelgab närilisi ja Jännut, teine jälgib huviga ja kolmas on väga huvitatud kuldhamstrist. Alguses oli neil Jännuga väga lähedane ja eriline suhe. Mängisid koos, Alberts pesi Jännut ja magasid pead risti. Siis kui tuli uus hamster perre, oli Alberts armunud esimesesest pilgust. Teab enam-vähem hamstri unegraafikut ja läheb alati puuri juurde ootama, et ta ärkaks ja siis kui hamster ärkab, siis kiisu viskab end selili ja hakkab nurruma. Pistab nina läbi puurivõre ja limpsavad üksteist läbi puuri. Hamstrile meeldib nähtavalt Alberts ka ;)
"There's nothing else I would rather do, unless there was a profession that involved cuddling bunny rabbits and kittens all day for money."
Kasutaja avatar
OpheliaDreamers
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 188
Teemad: 23
Pildid: 0
Asukoht: Pärnumaa, Sindi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus

Eelmine

Tagasi: Käitumine

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline