Isased hamstrid kaklevad?

Halbadest harjumustest võõrutamine ja uute ning paremate õpetamine. Mängud ja sotsialiseerimine.

Moderaatorid: E4-, Saara

Isased hamstrid kaklevad?

PostitusPostitas siimu10 (Teema autor) » 10. juuli 2010, 08:28

Kas isased hamstrid kaklevad? mul läksid nad kord karvupidi kokku ja siis üks põgenes eest ja nüüd ta magab ega ei jookse ratas nagu tavaliselt.
siimu10
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 11
Teemad: 2
Pildid: 0
Asukoht: põltsamaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 24
Sugu: Mees
Prindi postitus

Re: Isased hamstrid kaklevad?

PostitusPostitas Merily » 11. juuli 2010, 13:52

Hamstrid kipuvadki üldiselt armastama üksiolemist. Kui räägid kuldhamstritest, siis 2 sellise kokkupanemine on, olgem ausad, üsna rumal tegu. Kuldhamstreid nimelt peetaksegi üksi, sest ka looduses tegutsevad nad isepäi.
Kui aga räägid kääbukatest, on asi nii-naa. Mõned kaklevad, mõned mitte- oleneb hamstritest. Mina olen alati kõik kääbukad eraldi puuridesse pannud, sest läbi eriti ei saadud. Soovitan soojalt muretseda mõlemale eraldi puurid, sest kui hamstrid juba imelikult käituvad, on ilmselgelt mingi probleem.
Kalle, Ibäk, Ziblak, Sigur, Aili, Biru, Piu, Tärts, Ossa, Mustikas, Ants, Imbi, Kustav, Oskar.
Kasutaja avatar
Merily
Loomasõltlane
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2918
Teemad: 61
Pildid: 14
Asukoht: Viljandi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Isased hamstrid kaklevad?

PostitusPostitas siimu10 (Teema autor) » 11. juuli 2010, 17:12

aga kas ma peaksin neid eraldama kaklemise korral ? Mul vend proovis ja sai hammustad.
:sad:
siimu10
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 11
Teemad: 2
Pildid: 0
Asukoht: põltsamaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 24
Sugu: Mees
Prindi postitus

Re: Isased hamstrid kaklevad?

PostitusPostitas Merily » 11. juuli 2010, 17:40

Tõsta nad kohe eraldi, et kakluseid enam ei tuleks. Palja käega kakluse ajal eraldada ei soovitata, hammustavad kogemata kätt. Tavaliselt kasutatakse paksu kinnast või rätikut ;).
Kalle, Ibäk, Ziblak, Sigur, Aili, Biru, Piu, Tärts, Ossa, Mustikas, Ants, Imbi, Kustav, Oskar.
Kasutaja avatar
Merily
Loomasõltlane
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2918
Teemad: 61
Pildid: 14
Asukoht: Viljandi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Prindi postitus


Tagasi: Käitumine

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 2 külalist