Milline pissinurk?

Mida on küülikupidamiseks vaja? Puurid, puuri sisustus, mänguasjad jne.

Moderaatorid: Loomahull, darkhelen

Milline pissinurk?

PostitusPostitas Lili (Teema autor) » 01. juuli 2004, 10:18

Mul selline küsimus, et kas neid pissinurkasid on ka mitmes suuruses ja erineva hinnaga... :? Rakveres pole just palju loomapoode :x ja ühes oli ainult mingi 65 EEK-ine pissinurk ja sellel olid mingid konksud küljes, millega puuri võre külge kinnitada, et paigast ei libiseks. Mul on aga selline Ferplasti puur, millel on võre ainult peal...all kast on sinine ja ülemine osa läbipaistev plastmass... :wink: et kas selliste jaoks on ka mingeid eraldi pissinurkasid, või pean ma leppima sellega, mida siin pakutakse??? :o
Lili & Opaal
Kasutaja avatar
Lili
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 564
Teemad: 26
Pildid: 1
Asukoht: Sõmeru vald
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: Pissinurk

PostitusPostitas Andra » 01. juuli 2004, 10:43

Eeee, on küll. See mis sina leidsid on suurem. Ja siis on olemas veeel väiksem, mis on on hinnalt loomulikult ka soodsam.
Sellisele puurile nagu sinul - hmm, sellisele minuarust eraldi pissinurka polegi. Äkki lepid ikka sellega ja lükkad selle kolmnurkse pissikasti lihtsalt puuri ühte nurka ja ei kinnita kuhugile? Ajab ju asja ära!
Poes meile öeldi et sinna võib ise ka panna igasuguse asja alla ja et ei pea just spetsiaalset ostma. Nii et võid ise ju midagi välja mõelda ja kokku meisterdada. :wink:
Andra
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 247
Teemad: 26
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Endised kasutajad » 13. juuli 2004, 21:14

:roll:Otsin ka parajasti lontule pissinurka...Tahax, et kõik olex valmis, kui pisike koju tuuakse :) Asi on selles, et Pärnu müüad väidavad mulle, et pissinurki poest osta ei saagi-viskaku ma niisama puuri põhja natuke liiva graanuleid...Ei tia, pole veel nii kogenud loomapidaja, aga minu teada küll on!? Huvitaks veel, et kas selliseid majakesi/ peavarje on vaja vaid poegadega emasele või on selline asi tavaeluski vajalik? Usun, et siin on kogenud seltskond koos ja teile ei paku minu pisikeste murede lahendamine suurt vaeva...
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Pissinurk

PostitusPostitas Ettel » 14. juuli 2004, 08:02

Eks see majake on nagu maitse asi, mulle meeldib kui jänkul on koht kuhu vajadusel varju pugeda :wink: , kuigi nüüd kui ta 6-kuune on sätib ta ainult pepu varju alla :oops: :D . Aga samas võtab majake palju ruumi :?
Ettel
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 102
Teemad: 2
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Liisa » 14. juuli 2004, 09:30

Maja saab teha ka mõnest pappkarbist, aga pissinurk tasuks ikka plastist osta. Kust ja kuidas Pärnus neid osta saab kommenteerib ehk mõni pärnakas.
Liisa
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2083
Teemad: 201
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 45
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Pissinurk

PostitusPostitas Kert » 14. juuli 2004, 09:47

Närilisele saaks teha mingist margariini või või karbist pissinurga...
Hmm mul käis korra üks mõte peast läbi: Võiks äkki puust teha mingi nurga.Noh ikka lehtpuust lepast näiteks...Kellel kuldsed käed võib ju üle proovida.
PS!
Ma arvan et selle puust pissinurga peaks siis ikkagi üle lihvima.Ma ei tea kas lakkida tohib... Eriti ei usu, et tohib, kuna see ju ikkagi keemia.
Aga ma arvan et see plastis pissinurk on kõige usaldamisväärsem...
See olen mina.
Kert
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 57
Teemad: 3
Pildid: 1
Asukoht: Harjumaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 30
Sugu: Mees
Prindi postitus

Re: Pissinurk

PostitusPostitas linnu123 » 14. juuli 2004, 13:31

Mina soovitaks ka seda plastist pissinurka. Ja näiteks pole mina küll teda puuri külge pannud nende naksudega. Seisab täitsa vabalt nurgas. Majakest me ka ei ostnud, sest see võtab tõesti palju ruumi.
linnu123
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 22
Teemad: 1
Pildid: 0
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Pissinurk

PostitusPostitas Endised kasutajad » 04. august 2004, 02:22

jah on küll.nt tartu lõuna keskuse looma poest sain mina enda ruigamile täiesti tavalise pissi nurga 35 krooni eest :lol:
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Pissinurk

PostitusPostitas Olari » 05. oktoober 2004, 10:46

Küsimus selline , kas keegi on proovinu pissinurka panna kassiliiva või midagi sellist? Kuna nendel toodetel peaks ju olema natuke parem võime imada ja samas hoida ära ebameeldiva lõhna .
Olari
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 47
Teemad: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Pissinurk

PostitusPostitas Kissu » 05. oktoober 2004, 10:49

Üks varjant kassigraanulitest kleepis igastahes jalgade külge ... ja kogu korter on seda täis kui jänkujooksma läheb mööda tuba...
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

PostitusPostitas Eagles » 13. oktoober 2004, 21:11

Ostsin selle naksudega pissinurga plastikust ma ka ei kinnitanud ja ma ei saagi kinnitada (kapist puur) ja põsib täiesti hästi paigal. :) Ainult rottidel on paha komme seal vahel mitte kakil ja pissul käia. :?
Eagles
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 216
Teemad: 6
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Pissinurk

PostitusPostitas pirruke » 14. oktoober 2004, 15:16

Lõhnastatud kassiliival on see häda, et mõni näriline võib hakata seda kahe suupoolega sööma (nimesid ei nimeta). Niiet, kui mina seda proovisin, siis pidin kahjuks loobuma. Mina arvan veel ka seda, et kassiliiva ei tasu panna sellepärast, et ta on igasuguste ainetega töödeldud ja mina ei tahtnud, et jänku peaks taluma neid lõhnu (võibolla jänksile ei meeldi need üldse). Mina kasutan saepuru ja saepurugraanuleid.
pirruke
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 44
Teemad: 3
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Pissinurk

PostitusPostitas Endised kasutajad » 14. oktoober 2004, 15:39

mul see pissikast puuris ei olegi.jänku teeb ilusasti ühte nurka ja ajab lõpetuseks natuke saepuru ka veel peale.kui me paneme selle pissikasti puuri siis ta hoopis lääb sinna magama ja hakkab ikkagi nurka pissima ja pabulaid poetama kus seda pissikasti pole.Nii on mul see pissikast toanurgas kuhu ta ilusasti pissib kui lahtiselt on.
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Pissinurk

PostitusPostitas Kairi » 14. oktoober 2004, 15:55

Olari kirjutas:Küsimus selline , kas keegi on proovinu pissinurka panna kassiliiva või midagi sellist? Kuna nendel toodetel peaks ju olema natuke parem võime imada ja samas hoida ära ebameeldiva lõhna .

Mina kasutan oma jänkude pissikastis kogu aeg kassiliiva. Väga hästi töötab. Olen ka terve rea kassiliivasid läbi katsetanud ja kõige parem on Sanicat Plus liiv.
Kairi
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 190
Teemad: 16
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Pissinurk

PostitusPostitas Ryo-Ohki » 19. november 2004, 17:43

jorven6 kirjutas:Rakveres pole just palju loomapoode :x ja ühes oli ainult mingi 65 EEK-ine pissinurk ja sellel olid mingid konksud küljes, millega puuri võre külge kinnitada, et paigast ei libiseks. Mul on aga selline Ferplasti puur, millel on võre ainult peal...all kast on sinine ja ülemine osa läbipaistev plastmass...

Lõika need konksud ära, muidu ei saa pissuaari korralikult nurka lükata, sest konksud jäävad ette. Ja kui jänes lahtiselt olevat pissinurka hambusse võtma ja loopima kipub, puuri pissinurgast ja pesakastist 2 auku läbi ja pane pissinurk pesakasti külge traadiga kinni. Kaablisidemega pole mõtet panna, see ei pea vastu :o
Ryo-Ohki
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 35
Teemad: 3
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Pissinurk

PostitusPostitas __Helen__ » 19. november 2004, 18:20

Puuri sinna nurka kus sul on pissinurk kaks auku sisse, mul oli sama probleem, minu Trinyl on Rabbit 100 De Luxe, seal ka võre ainult peal.
__Helen__
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 46
Teemad: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Pissinurk

PostitusPostitas Tipi » 20. november 2004, 17:50

blubony999 kirjutas:kui me paneme selle pissikasti puuri siis ta hoopis lääb sinna magama ja hakkab ikkagi nurka pissima ja pabulaid poetama kus seda pissikasti pole.

Mul on sama jama
Tipi
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 42
Teemad: 6
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Pissinurk

PostitusPostitas Ryo-Ohki » 20. november 2004, 22:00

blubony999 kirjutas:kui me paneme selle pissikasti puuri siis ta hoopis lääb sinna magama ja hakkab ikkagi nurka pissima ja pabulaid poetama kus seda pissikasti pole.Nii on mul see pissikast toanurgas kuhu ta ilusasti pissib kui lahtiselt on.

Me tegime Ryo-Ohki õpetamise käigus vahepeal selle pissikasti sisu natuke veega niiskeks, et selle peal liiga mõnus pikutada ei oleks, siis ta seal ei pikutanud ja tasapisi sai ka sellest aru, et sinna midagi muud teha tuleks.
Ryo-Ohki
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 35
Teemad: 3
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Milline pissinurk?

PostitusPostitas teokene » 14. august 2009, 23:48

aaga kas seda ise ei saa teha :wink: sest ma muretsen kaa küüliku ja tahaks kaa teada I :biglove: küülikuid
teokene
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 2
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Milline pissinurk?

PostitusPostitas Liisi » 18. august 2009, 22:21

Minul on tavalised plastkausid. Suurepäraselt ajavad asja ära, ruumikad ja odavad. Kõige parem on veel see, et leidsin Novaluxist resti, mis kasti panna, et käpad märjaks ei saaks! :)
Liisi
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 117
Teemad: 1
Pildid: 3
Asukoht: Pärnu/Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 36
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Milline pissinurk?

PostitusPostitas Kissu » 19. august 2009, 09:53

Oo, kas sa meile pilte saaks teha. Mind huvitab milline kauss ja milline rest. :)
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Milline pissinurk?

PostitusPostitas Riin » 19. august 2009, 15:43

Minul on leitud kunagi Ülemiste Prismast selline mõnus metallrest, mõeldud seebialuseks vannituppa nurgariiulina. Nii, et sobib ideaalselt müügil olevatele pissinurkadele. Meil see juba pikemat aega, paar esimest päeva Nupsule see ei meeldinud, läks ja tõstis lihtsalt potist välja, kuid siis sai tagasi tõstetud, pisut kurjemat häält tehtud ja harjus kenasti.
Soovitan kõigile, hästi mugav.
Kasutaja avatar
Riin
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1092
Teemad: 19
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Milline pissinurk?

PostitusPostitas Liisi » 30. september 2009, 20:24

Vastuseks Kissule: vabandust, et nii kaua aega läks. Panen kohe näidispildid üles!

Lisaks: resti vahed on liiga suured. Seetõttu kinnitasin resti peale tüki puurist üle jäänud võrku.
Liisi
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 117
Teemad: 1
Pildid: 3
Asukoht: Pärnu/Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 36
Sugu: Naine
Prindi postitus


Tagasi: Varustus

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 2 külalist