Mänguasjad.

Mida on küülikupidamiseks vaja? Puurid, puuri sisustus, mänguasjad jne.

Moderaatorid: Loomahull, darkhelen

Re: Mis oleks JÄNKUDELE mänguasjaks.

PostitusPostitas Olari » 04. detsember 2004, 11:25

Ma ükspäev just mõtlesin, et teeks jänksile midagi tegemist, panin mänguasja sisse sööki (proovisin nii kapsa kui rosinatega) aga tüüp nuusutas seda ja viskas selle kõrvale pikali ja vahtis niisama ringi küll ma üritasin teda sellega mängima panna , veeretasin sed edasi tagasi aga see vaatas mulle umbes sellise näoga otsa , et kas kas sul on ka huvitav? :)
Temale pakub huvi ainult see , et ma teda sügaks :D
Olari
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 47
Teemad: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Mis oleks JÄNKUDELE mänguasjaks.

PostitusPostitas -Kristin- » 04. detsember 2004, 13:10

Keegi siin foorumlastest oli vist teinud nii, et võtnud WC paberi rulli (WC paberit enam ümber loomulikult ei olnud...) ja pannud kuivtoitu sisse ja otsa heinatutid. Et nagu kuivtoidu lõhna tunneb aga näha pole kuskil. Pusimist natukeseks jätkub. Minul on aga jänkul see pall, snacky, kuhu saab panna maiustusi sisse ja kui veeretada siis kukub välja. Ma arvan, et su küülik ei saaks seda ära närida, kuna see on pealt üsna libe ja hamba peale ei hakka. Soovitan selle osta. Tartus maksis see Anne kesukse Betta loomapoes 63.-. Suhteliselt kallis aga jah....Minu küülikut see eriti ei huvita, sest kui puurist välja saab, siis on parematki teha kui palli taga ajada.... :)
-Kristin-
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 294
Teemad: 20
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Tipi » 06. detsember 2004, 16:22

ma tegin oma jänxile wc paberi rullist ka mänguasja panin sinna heina sisse ja siis natuke maiustusi peitsin ka sinna sisse ta natuke ikka loobib seda oma puuris ringi
Tipi
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 42
Teemad: 6
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Mis oleks JÄNKUDELE mänguasjaks.

PostitusPostitas Jänkumamma » 06. detsember 2004, 16:57

Ma lõikasin oma jänkudele kaks paarikümnesentimeetrist puidust põrandaliistujuppi närimiseks. Ega nad nende vastu erilist huvi ei tunne, aga kui Jossile liistujupp nina alla panna, kui ta parajasti vaiba peal on, siis annab ta endast parima, et see vaibalt minema mööbeldada - võetakse hammastega servast kinni ja loobitakse kauge kaarega palja põranda peale. :lol:
Jänkumamma
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 446
Teemad: 30
Asukoht: Raplamaa võserik
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 49
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Mis oleks JÄNKUDELE mänguasjaks.

PostitusPostitas -Kristin- » 06. detsember 2004, 18:59

Minu küülikut huvitavad ka juhtmed. :lol: Nagu kõigile jänksidele ma arvan...Aga igastahes, ta ei näri neid vaid võtab hammastega kinni ja tõstab õhku ning laseb suure mürtsuga maha tagasi. Põnev on vaadata. Aga muidu hoian ta küll juhtmetest eemale. :)
-Kristin-
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 294
Teemad: 20
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Mis oleks JÄNKUDELE mänguasjaks.

PostitusPostitas Matu44 » 07. detsember 2004, 09:32

Minu jänku ei vaja üldsegi mingit asja et teda lõbustada, sest ta koguaaeg mängib meiega.Kui sul on lõbus küülik siis ju sul polegi vaja mingit mänguasja.See oli vähemalt minu soovitus
Matu44
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 21
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Mida anda jänkule mänguasjaks?

PostitusPostitas Mio » 24. jaanuar 2005, 19:55

Tennispalli suhtes olen mina küll kõhkleja, sest ei usu, et see "karv" mis tennispalli katab, kõhule kasulik oleks. Küülikule teeb selle lahtitirimine aga kindlasti palju lõbu. :eek:
Mio
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 351
Teemad: 14
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas karin. » 24. jaanuar 2005, 20:37

kas lontule see midagi kahju ei tee kui ta neid tennisepalli või wetsupaberirulli pappi sööb.
aga mina arvan et neile võib ju ka lauatennisepalle anda või siis tavalist(kummist vist) väiksematpalli.?
:D
karin.
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 34
Teemad: 5
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Mio » 24. jaanuar 2005, 21:22

Mina olen ostnud sellise piiksuga koera palli, millest siis piiks välja koukisin. Tennispalli "vill" on sünteetiline ja kiud võivad kindlasti kõhtu kinni jääda ja halvimal juhul ehk isegi täielikult sooled ummistada. Papp aga suhteliselt ohutu kraam (kui on värvita ja pleegitamata) ja tselluloos (mis on vanapaberist ja kunagi varem puidust toodetud) ei tohiks väiksemas hulgas halba teha.
Ärgem unustagem ka puuoksi ja pappkaste.
Meie jännudele on see palju tegevust andnud.
Mio
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 351
Teemad: 14
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas scorpio77 » 25. jaanuar 2005, 08:26

Muide, põrandahari on ka väga meeldiv mänguasi, isasele küülikule ;)
Ja loomulikult võib selle asendada pesuharjaga vms. Peaasi, et karvad väljaspool... :D
Pilt
Kasutaja avatar
scorpio77
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 91
Teemad: 4
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 46
Sugu: Mees
Prindi postitus

Re: Mida anda jänkule mänguasjaks?

PostitusPostitas Jänkumamma » 25. jaanuar 2005, 11:25

Ma ei tea, kui tõsiselt sellesse põrandaharja ettepanekusse suhtuda, kuid mina seda küll ei julgeks jänkule mänguasjaks anda. Ja kui ta ise võtab, siis võtaksin mina selle tema käest ära. :wink: (olen kadekops)
Meie omad hakkasid ka ühel momendil põrandaharja vastu suurt huvi ilmutama ja eriti meeldis neile närida harja karvu. Kuna ma eriti ei usu, et need karvad looduslikust materjalist on ja kuna ühe meie tuttava koer kilekoti närimise tagajärjel suri, siis korjasin ma kõik meie harjad kõrgematesse õhukihtidesse.
...aga tegelikult - luuaga võiks jänkudel olla üpris huvitav mürada... :wink:
Jänkumamma
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 446
Teemad: 30
Asukoht: Raplamaa võserik
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 49
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Mio » 25. jaanuar 2005, 20:26

See harja värk tundub nats kummaline nali/mänguasi/meelelahutus. :/ Luud maitseks küülikule aga kindlasti!
Meie omad hakkasid ka põrandaharja karvu sööma ja nüüd peidame harja ära. (kah kadedad)
Mio
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 351
Teemad: 14
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Jana007 » 25. jaanuar 2005, 20:26

Mina annan oma jänkule mängimiseks selle palli kuhu saab maiustusi sisse panna, siis üks selline suurem pall ja õunapuuoksad. :D
Jana007
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 86
Teemad: 3
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Chilvares » 27. jaanuar 2005, 15:16

Jänestele ei tasu eriti osta mänguasju, nad eriti ei mängi nendega.
Aga vetsupaberirullid aitavad alati;)
Chilvares
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 15
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Mänguasjad.

PostitusPostitas mix » 28. aprill 2005, 18:51

Meil jänesel neid poest ostetud vidinaid eriti polegi.Ühe lõhkus ära ja ülejäänud kaks ei huvita teda.Kord õega ehitasime talle siis mööda seinaääri tunneli (erinevatest pappkarpidest teibiga kokku kleebitud)ja talle väga meeldib mööda tunnelit kihutada ja mõne laiema kohapeal natuke pikali visata ja mõnuleda.Suvel kui rõdu puhtaks tehtud ja lund enam pole siis uks lahti ja enamus ajast vedeleb jänes seal oma riidest tooli peal(kivipõrand ei ole just kõige parem meie arust) ja kõnnib mööda isa ehitatud jänxikiike mis sarnaneb nendele mis niimoodi kiiguvad kui mööda pulka käia(astub siis peale teeb paar sammu ja kiik kaldub alla;varem oli nii et joosti hooga üle ja siis lendas nagu katapult õhus sest kiik langes liiga ruttu)ja nalja kui palju.
mix
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 3
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Endised kasutajad » 29. mai 2005, 14:09

minu jänespüksile meeldivad igasugused pallid ja ämbrid mida ta veertab ja tõkab. seda on tegelikult väga tore vaatada:D
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Jänkule mänguasi

PostitusPostitas pirruke » 30. mai 2005, 10:50

Sa võid proovida tetrapakendit (tühja, sest täispakend on sekunditega ribadeks ja kogu mahl tuleb sinul koristada). Minu oma näiteks väga hea meelega ajab mööda tuba taga ja lõhub nii mis jõuab Limpa papist pakendit. Ja ega talle üldse meeldib asju mööbeldada. Ka Pringelsi papist toru on hea mänguasi.
Kõlas nagu reklaam, aga tegelt pole nii :P
pirruke
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 44
Teemad: 3
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Jänkule mänguasi

PostitusPostitas Mio » 30. mai 2005, 18:09

Tetrapakendis on ju kile - ma ei soovitaks, kui küülik seda sööma kipub. Kile võib kõhus palju paha teha. :?
Mio
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 351
Teemad: 14
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Jänkule mänguasi

PostitusPostitas pirruke » 31. mai 2005, 12:01

Ma arvan, et tetrapakist saab ta rohkem lõhkumisrõõmu, või vähemalt minu oma teeb tetrapakist puslet :P
pirruke
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 44
Teemad: 3
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Jänkule mänguasi

PostitusPostitas Jänkumamma » 31. mai 2005, 16:08

Muuseas, pappkastist saab ka palju lõhkumisrõõmu. Pappkast on nagu kapsas: lipp lipi peal ja lapp lapi peal, ilma nõela pistmata. Jänkujõmm saab seal mitu kihti paberit maha kiskuda, enne kui asi läbi paistma hakkab.
Üldiselt jagan Mio arvamust tetrapakist, st. pigem kardan teda. :o
Jänkumamma
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 446
Teemad: 30
Asukoht: Raplamaa võserik
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 49
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Endised kasutajad » 15. juuni 2005, 09:00

Mina ostsin jänesele ühe nõus, kuhu pannakse kuivtoitu ja müüja veel ütles, et ta ei näri seda. läksime koju ja jänes hakkas kohe seda nõud närima ning kohe kui panna kuivtoit nõu sisse, siis võtab jänkuke selle nõu hammaste vahele ja pöörab pahupidi. :D Nüüd on see tal nagu mänguasi. :)
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas kattc » 23. juuni 2005, 21:42

Oi kuidas minu Pätule meeldib voodis mürada :D Ainult seal olekski. Temale pole mingit mänguasja vaja :D Aga kohe kui mina hakkan korra ära minema ( näiteks vetsu ) siis see tuleb kohe voodiserva juurde ja hakkab nii kurva pilguga vaatama, et '' Ära jäta mind. Palun!'' See on nii armas :P
kattc
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 13
Teemad: 2
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Endised kasutajad » 02. juuli 2005, 16:37

andsin jannule kookoskoore aga ta ei mängi sellega
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Jänkule mänguasi

PostitusPostitas Tots » 04. juuli 2005, 13:27

Lugesin siin ühe kasutaja soovitust!
Soovitus oli teha jänksile WC paberi sellest papist osast väike mänguasi.
Panin siis kenasti heina sinna sisse ja Totsile puuri. Esimesed kaks päeva oli täielik eiramine, kuid nüüd loobib ta seda ringi ja tavaliselt nädalaga on vaja juba uut mänguasja:D
Enam ma ei viska ühtegi papistrulli ära :D
Tots
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 28
Teemad: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Endised kasutajad » 15. august 2005, 15:06

heh minu jänksule meeldib kilekottidega mängida sest need on nii krõbisevad :P
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Kissu » 15. august 2005, 15:13

Minu tibud mängivad agaralt toaletipaberi nende keskmiste papist rullidega. :) Kuigi reeglina nad lõpuks need ära söövad. :?
Aga siis on meil veel puuris tennisepall, millega poiss agaralt laamendada armastab. 8)
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Mänguasjad.

PostitusPostitas Jänkumamma » 15. august 2005, 16:09

Vanessa9!
Ära lase oma jänkul kilekotiga mängida! Kilekotti on lihtne närida ja jänku võib kile söömisest ära surra, kuna jänkude kõht ei ole loodud kilekottide seedimiseks.
Anna talle parem kempsupaberirulli papist südamikke närimiseks ja loopimiseks, isegi kui ta seda närib ja alla neelab, siis ei juhtu hullu midagi, sest paberit (pappi) toodetakse ju puidust, aga samas jänkud metsas käivad ka puukoort närimas.
Jänkumamma
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 446
Teemad: 30
Asukoht: Raplamaa võserik
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 49
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Endised kasutajad » 30. september 2005, 19:12

minu kõrvikule meeldib viimasel ajal just see kassidele mõeldud pisike plastpallike, aga mis ei kõlise...loobib seda mööda vaipa ringi. Samas ostaksin veel talle igasugu nänni, kuid neid nii palju, ei teagi, millist. On soovitusi, missugused mänguasjad kõige paremini jänksidele nö peale lähevad?!
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Endised kasutajad » 01. oktoober 2005, 21:35

meie jänkule meeldivad üllatusmuna munakesed. munakujul teda see ei huvitanud, kuid pooleks tehas nalja kui palju :)
ja siis papirullid.
ostsime ühe kõriseva sabaga kassipalli. üldiselt ta sellega ei mängi, aga kui ta tähelepanu tahab siis hakkab loopima :)
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Jänkule mänguasi

PostitusPostitas sphinx » 02. oktoober 2005, 13:10

Kusjuures snackballidega on see vahva asi, et jänese ja kassi omad on täpselt samaugused(ainult palli peal on kujundid erinevad), aga küüliku oma on kallim. :eek: Küll ainult 3 krooni, aga see on ka raha. :)
Sidney, Alfie ja Sphinx
Kodukas on SIIN :)
Kasutaja avatar
sphinx
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 151
Teemad: 6
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

EelmineJärgmine

Tagasi: Varustus

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 2 külalist