Mis peab olema küüliku kodus olemas?

Mida on küülikupidamiseks vaja? Puurid, puuri sisustus, mänguasjad jne.

Moderaatorid: Loomahull, darkhelen

Re: Jõuluvana tõi jänku!

PostitusPostitas -Kristin- (Teema autor) » 29. detsember 2004, 14:05

Endised kasutajad kirjutas:Tere!
Meie 3 aastasele tütrekesele tõi jõuluvana pisikese jänku. Paluks lühikest ülevaadet sellest, mida talle oleks vaja osta, et ta ennast võimalikult hästi tunneks? Ta on umbes 2 kuune.
Veel tahaksin teada, kuhu peaks panema selle soolakivi -kas lihtsalt panen suvalisse kohta puuri? Kas see peab olema seal koguaeg? Kas sobivad allapanuks nat. puidust valmistatud saepurugaanulid, mis on mõeldud kassidele(meile pandi selline kaasa)?

Soolakivi oleks hea, kui saaks kinnitada puuri võrede vahele. Siis ta ei pissi ega kaka seda täis. Mõndadel jänkudel on vajadus soolakivi järele, mõndadel pole. See võiks seal jah olla koguaeg, aga kui jänku selle vastu huvi ei tunen pole mõtet seda ka seal hoida. Mina panen oma jänkule alla saepurugraanuleid, millel on selline kassi pilt peal (pruuni värvi kott). Liiva ei tohiks panna jänkule aluspanuks, kuna peenika liiv jääb talle varvaste vahele ja võivad tekkida seened.
-Kristin-
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 294
Teemad: 20
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Jõuluvana tõi jänku!

PostitusPostitas Endised kasutajad » 29. detsember 2004, 14:21

Siit foorumist lugedes sain aru, et on olemas mingid pissipotid konksudega, kas see on kindlasti vajalik? Panin tähele, et meie Mossukene on küllaltki oma toidukoha lähedale WC teinud(seal, kus heinad käivad).
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Jõuluvana tõi jänku!

PostitusPostitas -Kristin- (Teema autor) » 29. detsember 2004, 14:26

See ei ole vajalik, aga sul on endal lihtsam puuri koristada, vahetad ära selle ja paned tagasi. Nii ei hakka puur haisema ka. Minu küülik jällegi ei taha sinna minna ja nii ma siis võtsingi selle ära.
-Kristin-
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 294
Teemad: 20
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Jõuluvana tõi jänku!

PostitusPostitas Endised kasutajad » 29. detsember 2004, 14:38

Suured tänud! Loodan, et kui mul tekib teie jaoks võibolla natuke igavaid küsimusi veel, saan ma siit jälle veel asjalikke vastuseid.
Head vanaaasta lõppu!
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Jõuluvana tõi jänku!

PostitusPostitas Riin » 29. detsember 2004, 22:37

Jänkudele on olemas eraldi müügil soola-, mineraal- ja kaltsiumikivi, neid kõiki kolme on tegelikult vaja ja kui ta neid ka pikka aega pole puutunud, siis ära võtta küll ei tohi, sest inimene ju ei tea, millal tal nende ainete järgi vajadus võib tekkida. Meil Nupsu vahel ei laku neid pikka aega, aga ühel päeval käib ja lakub veerand soola korraga ära ja siis muidugi joob nii meeletult ja pissib veel rohkem :D . Poti võiksid muretseda küll, sest tõesti on seda palju mugavam koristada ja arvesta, et tulevikus hakkab jänkul ka piss rohkem haisema ja siis on päris tüütu iga päev kogu puuri pesta. Lontus on pikalt ja laialt räägitud sellest, kuidas jänkut potil käima õpetada ja loodan väga, et Sul on selleks viitsimist ja kannatust, sest hiljem on endal palju kergem. Meil on kodus kaks potti, üks puuris ja teine suures toas ukse taga, siis on hea, ei pea uksi lahti hoidma ja pidevalt järel käima, sest üksinda teda jätta eriti ei julge, pärast on elamine päris näritud :? :x .
Saepurugraanulid on just õige, mis jänksidele allapanuks kasutada. Ära pane aga mingit muud kassidele mõeldud liiva, nad võivad seda sööma hakata , pärast see aga kõhus paisub ja pisikesel tekivad gaasid ning mõnel lontukal on lugu väga kurvalt lõppenud :cry: .
Edu ja rõõmu :D !!!
Kasutaja avatar
Riin
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1092
Teemad: 19
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jõuluvana tõi jänku!

PostitusPostitas kepsut » 10. jaanuar 2005, 10:19

Õnnitlused! :D Mina sain ka endale jõuludeks jänku Charlie (oli juba 1.-aastane... poest ostetud) . Mul õnneks selles suhtes vedas, et ta mul teine jänku ja enam-vähem teadsin mida vaja läheb. Ainuke jama oli see, et jõulude ajal ju poed kinni. Puuri sain ostetud kuulutuse kaudu, kasutatud IMAC 90, maksis 450. Ainuke jama, et ma ei saanud heinaküüni ja kui ostsin selle, mis käib väljaspool puuri, siis tal tükk tegemist, et sealt midagi kätte saada. Lisaks pudel 300ml. Alguses jõi ta metsikult, ikka ühe pudeli päevas või rohkem, nüüd joob pool pudelit sama aja peale. Lisaks pissinurka liivakast (aga pissib ta selle ette täpselt... üritasin siis kaval olla ja nihutasin seda ettepoole, mille peale ta mässama hakkas sellega ja üritas ümber lükata :roll: ). Soolakivi - eelmise jänkuga oli nii, et aasta aega ei puudutanud üldse, aga see suvi oli ta mul põhiliselt õues ja selle ajaga on sellest pool ikka kadunud. Siis lisaks veel mineraalkivi. Kausike oli enne olemas :) Praegu vist rohkem polegi. Söök-jook-hein ja midagi liivakasti ka otse loomulikult. Kepsutil on mul kassiliiv (helesinine 10L pakend, Citymarketis ca 70 krooni - minu arust pole eriti parem kui need mis 2x odavamad), Charliel on hetkel saepuru (mõtlesin proovida, et ehk talle ei meeldi kassiliiv ja seetõttu ei pissi liivakasti vaid selle ette).
Aga edu Sulle :)
kepsut
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 29
Teemad: 4
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Mio » 10. jaanuar 2005, 16:22

olen tähele pannud, et eeskätt "algajatel" potilkäijatel on parem saepuru panna, sest lõhnab rohkem ja kuidagi meelitab sinna pissima. Ikka pissist saepuru sisse ja siis edasi. :D
Edu ja õnnitlused!
Mio
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 351
Teemad: 14
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Mis peab olema küüliku kodus olemas?

PostitusPostitas nunnukiisu1 » 23. august 2005, 10:13

Mul on mure selline: Me kavatseme perega osta endale ühe käbusküüliku......aga me ei tea eriti mida ta vajab.......poemüüjaid ma ei usalda sest nemad võivad igasugust lontrust kokku keerata....palun aidake mind ja õelge mida vajab üks kääbusküülik??????? :oops:
nunnukiisu1
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 13
Teemad: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: mida vajab kääbusküülik???

PostitusPostitas Jänkumamma » 23. august 2005, 10:29

1. hooliv pere
2. suur puur - mida suurem, seda parem
3. aluspanu (lõhnatu saepuru, kui on pikakarvaline jänku, siis parem graanulid)
4. heina
5. toidukauss
6. kuivtoit
7. veepudel + vesi
8. midagi värsket närimiseks
9. soolakivi, mineraalkivi
...võibolla ma unustasin midagi veel ära... :o
Loe ka siit:
http://www.lontu.ee/foorum/viewtopic.php?t=17
Jänkumamma
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 446
Teemad: 30
Asukoht: Raplamaa võserik
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 49
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: mida vajab kääbusküülik???

PostitusPostitas Endised kasutajad » 22. oktoober 2005, 19:24

Mind huvitab 3. , 4. , 6. , 7. , 8. ja 9.
3. - saepuru? , seda saab kuskilt saekaatrist jah ? , või tuleb poest osta ?
4. - kust saab heina? , milline on hea hein?
6. - MIlline kuivtoit? , millal anda?
7. - milline veepudel ? , enda kaevust tulnud vesi sobib?
8. - Mida värsket ? , kapsas , porgand jne? , kas selline tervislik toit?
9. - Milline soolekivi , mineraalkivi? , peavad mõlemad olema ? , või kumbki neist ? , on soolakivil ja soolakivil midagi vahet kah? (või mineraalkivil ja mineraalkivil?)
Puur kindlasti hästi suur!
toidukauss peaks olema milline?
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: mida vajab kääbusküülik???

PostitusPostitas Krussu » 22. oktoober 2005, 21:44

Raits754 kirjutas:Mind huvitab 3. , 4. , 6. , 7. , 8. ja 9.

3. Saepuru saab igast loomapoest osta. Kindlasti on võimalik ka saekaatrist osta, sealt peaks ka odavamalt saama.
4. Ka heina leiad igas loomapoest. Poodides on nii välismaist kui ka eestimaist heina. Välismaine on tihtipeale selline tolmjas ja ebameeldiv, ise ostan ikka Eestimaist - Eritexi heina. Sellel on alati meeldiv heinalõhn kui paki avad ja küülikule maitseb see ka rohkem.
6. Kuivtoidu valik poodides on suhteliselt suur, sa pead ise leidma selle õige, mis sinu küülikule maitseb.
7. Veepudelid peaksid kõik ühesuguse tehnoloogiaga olema (vist) - saab kinnitada puuri külge, väike toruke, mille kaudu küülik saab vett ja selle ees kuulike. Vahe on ainult mahutavuses, soovitaks sellist keskmist või pigem suuremat, siis ei saa vesi liiga kiiresti otsa. Kaevuvesi ikka sobib ;)
8. Võiksid anda kõiksuguseid värskeid puu- ja köögivilju, mida aga kodus on ja mida küülik võib süüa.
9. Soolakivi ja mineraalkivi leiad ka loomapoest. Ei tohiks vahet olla soolakivil ja soolakivil ning mineraalkivil ja mineraalkivil. Mõnele küülikule väga meeldib soolakivi ja sööb (limpsib) seda suure isuga, mõni küülik jällegi ei puutu seda üldse (näiteks minu Lotte). Sama on ka mineraalkiviga.
* Toidukauss peaks olema selline, kust küülik saaks hõlpsasti toidu kätte. Võiks olla natuke raskem, siis ei aja küülik seda nii kergesti ümber.
Krussu
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 69
Teemad: 2
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Kert » 22. oktoober 2005, 22:21

Saepuru kohta väike märge - Se peaks olema (Kindlasti)Lehtpuust , kuna Okaspuu on mürgine näriliste jaoks ( pole eriti kursis jänestega)
Heina saad kasvõi maalt tuua. Soovitaks Eestimaist toodangut.
Kuivtoite on igasuguseid, neid peab nagu proovima. Võiksid ka siin teistes jäneste ala- foorumites ringi sobrada, ja otsida millist jänesed eelistavad. Kuivtoitu võiksid anda nii peopesa või kaks päevas.
Veepudeli juures tuleks seda vaadata, et kas see vesi ikka tuleb sealt läbi ( Proovida näpuga ) Kaevuvesi peaks sobima, kuigi ma eelistaksin selle võibolla läbi keeta ( Oleneb kaevust ) Kui te seda vett ka ise joote, siis peaks kõlbama küll.
Peaaegu kõik värsked asjad sobivad. Porgan , kapsas , salat jne. Värske peaks neil ka terve aeg ees olema.
Mineraalkivil ja soolakivil peaks mingisugune vahe olema. Oleneb jänesest . ( Kuuldavasti maitseb jänestele sellise roosa tooniga mineraalkivi)
Toidukauss peaks olema selline , mida kergesti ümber ei aeta. See ei tohiks ka samas väga kõrge olla.
See olen mina.
Kert
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 57
Teemad: 3
Pildid: 1
Asukoht: Harjumaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 30
Sugu: Mees
Prindi postitus

PostitusPostitas Caty » 23. oktoober 2005, 12:41

Saekaatrist osta saepuru ainult siis kui seal keegi tuttav töötab ja garanteerib, et EI OLE OKASPUU saepuru. Saekaatris on ikka põhiliselt okaspuu, seda kasutatakse ju ehituses rohkem. Muidugi parem on graanul, suts kallim ka. Aga on parema imamisvõimega.
Caty
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 393
Teemad: 32
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: mida vajab kääbusküülik???

PostitusPostitas Tots » 23. oktoober 2005, 18:33

Plastmassist toidukaussi loomapoest ei soovita. See on kerge ja jänkud on super laamendajad, lihtsalt sellega läheb liiga palju toitu raisku. Novaluxist leidsin sellise madala keraamilise küpsetus vormi ( u 15.- maksis odavam, kui plastmassist loomapoes)..parajalt kõrged ääred ning parajalt raske vähemalt laamendada ta sellega eriti ei sa. :)
Tots
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 28
Teemad: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Kert » 24. oktoober 2005, 09:19

Ma arvan et isegi sobiks vist need kassikausid ? Need on sellised raskemad.
See olen mina.
Kert
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 57
Teemad: 3
Pildid: 1
Asukoht: Harjumaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 30
Sugu: Mees
Prindi postitus

PostitusPostitas Ruigaminni » 24. oktoober 2005, 14:06

Klaasist tuhatoosid sobivad ka söögikausiks (rasked ja saa närida) :).
Ruigaminni
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 319
Teemad: 25
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: mida vajab kääbusküülik???

PostitusPostitas karru » 27. oktoober 2005, 12:07

Kuna selline sobilik teema on juba tehtud küsin siis ka paar küsimust.
1.Kas jänesel peaks mineraal- ja soolakivi koguaeg ees olema?
2.Kui vana peab olema jänx ja kui soe peab olema õues , et jänxuga õues jalutada?
3.Kui jänxu koju võtta siis kui kaua tal läheb umbes aega harjumisega(1.kuuse jänxu)?Millal võik hakkata teda sülle võtma?
4.Kui kiiresti peaks viima jänxu pärast saamist arsti juurde kontrolli?
karru
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 27
Teemad: 3
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: mida vajab kääbusküülik???

PostitusPostitas Mio » 27. oktoober 2005, 16:17

1) Ei pea. Paku aeg-ajalt. Nooremal küülikul ja suvisel ajal on vajadus suurem.
2) Väljas peab eeskätt olema vaikne ja kuiv. Suvel varjus, talvel päikeseline. Väljas käimine toaküülikul ei tohi kesta kaua, sest ta jahtub kergesti. Kui ta palju jookseb, võib rahulikum olla, aga kui ta kössitab, vii ta varsti tuppa tagasi.
3) 1-kuune jänku on veel liiga noor kojutoomiseks, ehkki paljud niiviisi teevad. Küülik peaks olema kahekuune ehk 8-nädalane. Esimestel päevadel lase tal kinnise puuriga harjuda - tal on seal niigi palju uudistamist ja uute häälte-lõhnadega harjuda vaja. Paari päeva pärast võid aga juba hakata puuriust avama (ära osta ainult pealtavatavat puuri, küülik kardab, kui teda ülevalt üllatada) ja sülle võtma. Küüliku iseloomust olenevalt harjuvad nad 1-x nädalaga. Igaühel on eri palju aega vaja.
4) Kontrollitud peaks küülik olema juba koju tuues. Kui ei, pead ise vaatama, et tal on õige hambumus (ülemised hambad katavad natuke alumised) ja et tal silmad, nina ega pepu kummalist vedelikku ei erita. Vaktsineerimise kohta ütlevad veterinaarid natuke erinevalt, oleneb ka kui suurt tõugu küülik on. Helista ikka oma vetile ja päri!
Edu!
Mio
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 351
Teemad: 14
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: mida vajab kääbusküülik???

PostitusPostitas Mio » 27. oktoober 2005, 19:24

aga lontkõrv kääbusküülik pole mingi tõug vaid kirjeldus sellest, kuidas Su väike krantsküülik loodetavasti täiskasvanuna välja hakkab nägema :D
Üliarmas aga ikka :P
Mio
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 351
Teemad: 14
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Mis peab olema küüliku kodus olemas?

PostitusPostitas villu » 30. oktoober 2008, 23:02

Peaasi et söök ees ja vesi
küülik Villu,papagoi Punkar Leo tinnu leelo ja koer Pontsik
Kasutaja avatar
villu
Läbustaja
 
Postitused: 44
Teemad: 2
Pildid: 1
Asukoht: luua
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Mees
Prindi postitus

Re: Mis peab olema küüliku kodus olemas?

PostitusPostitas PrinCess » 30. oktoober 2008, 23:04

Peale söögi ja joogi võiks veel midagi olla- näiteks hea ja hooliv peremees. :happy:
When I say: "Time to go back to the cage." My rats hear: "Please hide under the furniture and refuse to come out for the next hour."
Kasutaja avatar
PrinCess
never tell secrets
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 846
Teemad: 9
Pildid: 10
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mis peab olema küüliku kodus olemas?

PostitusPostitas samton » 30. oktoober 2008, 23:15

villu kirjutas:Peaasi et söök ees ja vesi


Vaene loom, kes sellise inimese juurde elama on sattunud.
Handle every stressful situation like a dog.
If you can't eat it or play with it,
just pee on it and walk away.
Kasutaja avatar
samton
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 4493
Teemad: 72
Pildid: 126
Asukoht: Kohtla-Nõmme, Ida-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 63
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mis peab olema küüliku kodus olemas?

PostitusPostitas villu » 31. oktoober 2008, 08:49

Muidugi peab muud ka olema aga päeva saab ta ainult söögi,joogi ja hooliva peremehega veedetud nii et ta ära ei sure.
Viimati muutis samton 31. oktoober 2008, 08:51, kokku muudetud 1 kord.
küülik Villu,papagoi Punkar Leo tinnu leelo ja koer Pontsik
Kasutaja avatar
villu
Läbustaja
 
Postitused: 44
Teemad: 2
Pildid: 1
Asukoht: luua
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Mees
Prindi postitus

Re: Mis peab olema küüliku kodus olemas?

PostitusPostitas Pätu » 04. detsember 2008, 19:28

Küülikule piisab isegi heinast, veest, soola- ja mineraalkivist.Kord päevas ka värset!
Seda kuivtoitu ei pea absoluutselt panema!
Seda öeldi Billy loomakliinikust.
Kasutaja avatar
Pätu
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 73
Teemad: 5
Pildid: 18
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mis peab olema küüliku kodus olemas?

PostitusPostitas kerliilrek » 04. detsember 2008, 22:30

Kord päevas EI PEA värsket andma, aga võib . ;) Mina enda jänksile annan värsket siis kui külmkapis on.
Kasutaja avatar
kerliilrek
Gotta Be Somebody , ;)
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 805
Teemad: 18
Pildid: 4
Asukoht: Kuressaare
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mis peab olema küüliku kodus olemas?

PostitusPostitas heily89 » 03. veebruar 2009, 17:27

Mina arvan et võiks olla võiks olla midagi närimist, :-) Ja et tal oleks koguaeg midagi puuris teha. :-)
Viimati muutis Loomahull 03. veebruar 2009, 17:27, kokku muudetud 1 kord.
Põhjus: Korjasin smaile vähemaks.
Jänkud on nunnud!!!!!!
Kasutaja avatar
heily89
Mina ei oska kasutada otsingut!
 
Postitused: 30
Teemad: 1
Asukoht: Eesti tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mis peab olema küüliku kodus olemas?

PostitusPostitas inxuke---- » 31. märts 2009, 17:44

Minu nimekiri on selline...

1.kuivsöök
2.söögikauss
3.joogipudel
4.saepuru
5.puhas hein söömiseks
6.kuut või puur
7.tarandik
8.puhas vesi
9.graanulid väljaheidete kasti
10.väljaheidete kast
11.maius
12.mänguasi näiteks maiusepall
13.väske söök(porgand,kapsas jne)
14.trantspordi puur
15.solakivi+mineraalkivi
16.jalutus traksid
17.onn puuri
18.hooliv peremees :wink:
inxuke----
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 12
Teemad: 2
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mis peab olema küüliku kodus olemas?

PostitusPostitas mannuu10 » 08. aprill 2009, 16:21

Pätu kirjutas:Küülikule piisab isegi heinast, veest, soola- ja mineraalkivist.Kord päevas ka värset!
Seda kuivtoitu ei pea absoluutselt panema!
Seda öeldi Billy loomakliinikust.


Tegelikult on nii, et päris heinast ikka ära ei ela. :nono: Esiteks - küülik võib hakata ajapikku pirtsutama! Teiseks - kõht võib lahti minna ja päris raske on seda vedelat väljaheidet siis pärst koristada! Ja kolmandaks - kuivtoidus on väga palju vitamiine ja mineraale mida heinast kätte ei saa!
Tuhkrud!
Kasutaja avatar
mannuu10
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 44
Teemad: 2
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mis peab olema küüliku kodus olemas?

PostitusPostitas alina467 » 08. aprill 2009, 17:54

Üldiselt ei tea ühtegi põhjust, miks peaks korralikust heinast küüliku kõht lahti minema. Pealegi Pätu ju kirjutaski, et lisaks tuleks anda soola- ja mineraalkivi. Kord päevas ka värsket. Kuivtoidu vitamiini-mineraali sisalduses ei või aga kunagi kindel olla. Samuti võib kuivtoit sisaldada ka värvaineid. Lisaks kõigele teeb kuivtoiduga liialdamine küülikud paksuks, mis omakorda viib tõsisemate tervislike probleemideni.
Müüa imeilusad sisalikud: http://www.kuldnebors.ee/7606598
Kasutaja avatar
alina467
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 552
Teemad: 11
Pildid: 4
Asukoht: Tartu (vahel ka Jõhvi ja Paide)
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mis peab olema küüliku kodus olemas?

PostitusPostitas m1k » 20. juuni 2009, 12:38

Millisesse hinnavahemikku jäävad soolakivid ja mineraalkivid?
m1k
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 4
Teemad: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Järgmine

Tagasi: Varustus

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 2 külalist