www.pisi.ee - Registreerimine

Tere tulemast meie foorumisse!

  • Kasutajaks registreerumisel on vajalik kehtiva e-posti aadressi esitamine. Kasutada ei tohi maililistide aadresse. Foorum saadab registreerumisel Sinu e-posti aadressile kirja, ilma sellele vastamata ei saa kontot kasutada.
  • Sul tuleb hoolitseda, et Sinu kasutajaprofiil sisaldaks igal ajal kehtivat ning kasutatavat e-posti aadressi. E-posti aadressi saad muuta oma profiilist. Juhul kui kasutaja e-posti aadressilt laekub veateateid või automaatvastuseid (ka juhul, kui postkast on täis) võidakse Sinu kasutajakonto sulgeda ette teatamata.
  • Kasutajatel ei ole õigust luua rohkem kui üks konto. Kasutajakonto on personaalne ning selle üle andmine kolmandatele isikutele on keelatud. Kui sinu konto on foorumist bännitud, siis sul ei ole õigust uut kontot luua.
  • Pisi.ee foorum jätab omale õiguse kasutajaskonna üldise heaolu huvides kasutajakontot mitte kinnitada.
  • Üldjuhul me ei luba foorumis kasutatava nime muutmist või kasutajakonto kustutamist, kuid kui selleks on tõsine põhjus, võid pöörduda selleks privaatkirjas foorumi administraatori või üldmoderaatori poole. Administraatoril/üldmoderaatoril on õigus keelduda kasutaja nime vahetamast või kontot kustutamast.
  • Pisi administratsioon ei väljasta kasutajaandmeid (sealhulgas e-posti aadresse jne), välja arvatud seadusega sätestatud juhtudel.
  • Avalikus foorumis on keelatud avaldada kelle tahes isikuandmeid - e-posti aadresse, telefoninumbreid, nimesid jne. Juhul, kui on vaja selliseid andmeid küsida või kellelegi edastada, kasuta selleks privaatkirja võimalust. Erandina võib kasutada e-posti aadressi ja/või telefoninumbrit ja/või aadressi ürituste teadaannetes, kuulutustes ja kiiret laadi teadaannetes. Pärast vajaduse kadumist soovitame andmed eemaldada. Pisi administratsioon ei vastuta andmete õigsuse või põhjendatuse eest, mis hoiatusele vaatamata avaldatakse.
  • Administraatoritel ja moderaatoritel ei ole võimalik läbi vaadata kõiki materjale ega kinnitada nendes sisalduva informatsiooni õigsust. Me ei saa vastutada ühegi teate korrektsuse ja kasutatavuse eest, kõik postitused kajastavad vaid selle kirjutanud kasutaja seisukohti ja arvamusi.
  • Kõik postitused, mis kasutaja postitab foorumisse, on foorumi omand ning neid kaitseb ühtne foorumi autorikaitse reeglistik. Postituste tegemine on vabatahtlik ning nende kustutamist ei ole õigus postitajal nõuda (v.a juhul, kui postitus sisaldab tema isikuandmeid). Omavoliliselt eemaldatud postitused, mis rikuvad teema mõistmist, taastatakse.

Foorumi täielikud reeglid leiad SIIT. Kasutajaks registreerudes kohustud sa neid järgima. Samuti võiksid tutvuda meie foorumi eetikakoodeksiga, mille leiad SIIT.

Kui sul on probleeme sisse logimisega, siis kirjuta foorumi administraatorile - info (ät) pisi.ee Uue kasutaja tegemine on keelatud!

 
cron