Postitatud: 06. märts 2010, 12:56
Postitas Kissu
Järsku kunagi 101 aastat tagasi oli see avatud 24/7, kuigi seni kaua kuni mina seda kasutanud olen, on olnud võimalik helistada 24/7. Dr. Uibopuu ei ela minu teada üldse seal kliiniku majas, vaid Tartust 40 kilomeetrit eemal. Ma ausalt öelda ei tuleks selle peale, et haige loomaga mööda linna sõitma asuda, enne püüaks ikka telefoni teel arsti leida, kes nõus vastu võtma. Isegi loomaarstidel on oma eraelu. :)

Minu kõnedele vastas ta kenasti kuu aega tagasi reede õhtul kella 10-11 ajal. Linna ta kahjuks enam sõita ei saanud aga soovitas kenasti mulle Tartus elavat tohtrit (sealt Mõisavahe 21 kliinikust), kes teeb öösiti koduvisiite, ja määras mulle laupäeva hommikuks aja (palusin varajast aega, kuna hiljem pidid külalised tulema). Tohtrid olid laupäeva hommikuks omavahel suhelnud ja seega teadis ta ka reede õhtust seisu kenasti. Ei saa küll sellise teeninduse kohapealt grammigi nuriseda. Eriti poisitiivne oli see, et Dr. Uibopuu suutis mind lausa läbi telefoni maha rahustada, sest esimest korda helistades oli mul küll paanikahoog parajasti.

Mis puutub ebatiinusesse, siis minu koeral suutis ta selle küll kenasti määrata. Võibolla mõne koera puhul lihtsam teise puhul raskem? :D

Üldiselt sellega minu koera kogemused temaga ka piirduvad. Mis puutub aga väikeloomadesse, siis Tartus lihtsalt ei ole ühtegi teist arsti, kelle jutule ma oma väikeloomadega julgeks/tahaks/sooviks minna. Soovitan teda selle pärast, et ise olen tema juures 2004 aastast saati käinud ja usaldan oma loomade tervise tema kätesse kõhkluseta.

Loomulikult on igalühel õigus oma arvamusele ja kogemused on erinevad, see on lihtsalt paratamatus. Samas mina isiklikult jagan soovitusi oma kogemuste, mitte teiste juttude põhjal.