Postitatud: 08. aprill 2012, 09:32
Postitas Kellykaazz
Heleri.
Kas sa oskad öelda, kas ja kuidas oleks praegusel ajal üldse võimalik seda puuri tellida/osta??


Heleri kirjutas:Midagi konkreetset nagu ei olegi, aga see meesterahvas ütles et väga hea oleks kui saaks tellimuse esitada nüüd 2 nädala jooksul. Ta tahab enne Jõule ja pühasid ära tellida. Konkreetset hinda ei osanud ka öelda, sest ei tea täpselt kui palju see saatmiskulu Eestisse tuleb. Ütles et hind ei tule kallim kui 230 eurot, aga võimalik et ka sutsu odavam. Lisaks mainis et tellimust saab vormistada ka nii et puurid tuuakse isegi inimestele koju kätte.

Ma sain oma puuri kätte ja hakkan kokku panema. Suhtlesin erinevate kasvatajatega Soomest ja nemad väitsid et tegemist on parima tuhkrupuuriga üldse. Konstruktsioon on väga tugev ja isegi mitme isase puhul on puur vastupidav ja ei kõigu.

Eks paistab :-) Nende puuride komplektis on kaasas ka trepp-redelitele riidest katted.

LIsaks mainis too meesterahvas, et ta plaanib mingi aeg ka Eestise netipoe teha. See oleks väga lahe, kuna müüd väga palju erinevaid tuhkruasju.

Ahjaa, ülihea oleks kui soovijaid saaks 10-12 kokku..... sest see on kogus mida ta peab korraga USAst tellima. Siis ta saadab selle saadetise otse Eestisse ilma Soome vahepeatuseta. Kui me aga vähem soovime, siis tuleb kaup enne Soome saata ja hinnas ei võidaks eriti.