Postitatud: 18. märts 2008, 21:39
Postitas lola0404
Tere!
Tahaksin oma lembelindude puuri välja vahetada. Niisiis, mõtlesin hakata raha korjama ja tahaksin osta võimalikult suure puuri. Nägin Tartus Lõunakeskuses lemmiklooma poe ukse taga ilusat suurt ja sõrget puuri kus olid ka huvitavad õrred sisse ehitatud. Puur maksis üle 4000. Niisiis, küsiksin rohkem Tallinna inimeste käest kust saab seal osta lembelinnule sobivaid puure mis oleks ikka võimalikult suured ja milline oleks hind. Kõige parem oleks kui puur asetseks jala peal või oleks kuidagi teisiti paigaldatav, et ei peaks kappi alla panema.

Ja veel, mul on toas riidekapp, mille otsas meeldib linnukestele istuda. Kapi otsa jääb umbes 50 cm vaba ruumi kuni laeni. Niisiis ehk jagate mulle häid mõtteid kuidas sinna mängunurgake teha, et aeg mis linnud puurist väljas on saaks neile tegevust pakkuda. Ise mõtlesin sinna paigutada kuidagi õunapuu oksad, mida mööda ronida ja mille külge saab veel asju panna. Niisiis kuulan enne kõik ettepanekud ära ja siis lähen õunapui saagima :D

Küsimusi on küll palju, aga kuidas tagate teie oma elamises puhtuse. Loen siin, et osadel teist ikka palju linde ja minul on oma kahe paharetigagi raskusi. Nimelt ma teen põranda tolmuimejaga üle ning jälle on see sodi täis. Paigaldasin küll söögitopsi võimalikult madalale, et sealt vähe kraami üle puuri maha loobitaks, kuid nad vehivad ka tiibadega ja kõik põrand on ikka seemneid ja koori täis nind oma liivatopsi suudavad nad ka koguaeg ümber kallata. Ehk on kellelgi häid kogemusi kuidas korda ja puhtust hoida?