Postitatud: 30. jaanuar 2008, 19:10
Postitas kerluusha
Tutil läheb väga hästi! Tema sõnavaras kostub aina tihemini "tule tee musi mulle" lauset ja muidugi kõike eelnevat kostub tema noka vahelt. Lisaks meeldib talle kahe laulu viisi vilistada ja ooperilaulu jäljendada :happy:.

Olen veel täheldanud, et talle meeldivad eurovisioonilaulud :D, ei tea mis kummalisel põhjusel tema peab alati eurovisiooni laulude ajal kaasa laulma või takti lööma. Kusjuures näiteks MTV või mõne muu muusikakanali puhul see ei kehti. Ainult eurovisioon köidab teda ja rütmikamad lood. :)
Muidugi on üle kõige veel ilmateade EuroNewsi kanalilt - kui ta seda muusikat sealt kuuleb, siis läheb ka möll lahti (ta üritab ju kõigest ja kõigist üle olla oma häälega), ilmselt sellepärast et selles muusikaklipis on kosta linnuhääli ja muid imelikke helisid. :razz:

Nüüd natuke kunstilisem lugu, nimelt pakun ma joonistusteenust ja kuna ma olen nii palju teiste lemmikloomi joonistanud, tekkisid mul süümekad.. enda omadest polegi korralikku joonistust.. võtsin kätte ja tegin ühe suure A3 värvipliiatsipildi Tutist :-)
Tutile aga see väga meeldib - tundis ennast juba pooleli oleva töö pealt ära! Valminud töö panin Tuti puuri lähedusse seisma. Küll ta jõllitab seda iga päev ja mul on tunne, et peab teda teiseks linnuksi.. või peegelpildiks (sel juhul väga palju suurendatud peegelpildiks.. :D) Igal juhul on väga naljakas ta tegemisi jälgida, kuidas ta püüab sellele pildile läheneda ja sellega oma elulugusid vahetada.. :D

Pilt