Postitatud: 21. november 2009, 21:16
Postitas Annie
Miks mulle tundub, et siin minnakse nimesid nimetamata väga isiklikuks? Minu meelest on praegu ainukesed erapooletud ja asjalikud postitused Eva4-lt (Kissu selgitus muidugi ka), teised kõik lahmivad kuidagi kellegi pihta. Alati võib ju avaldada oma arvamust, kaitsta oma seisukohti ja loomulikult inimlikul moel ka kritiseerida teise arvamust, kui leiad, et ta millegagi mööda paneb, aga niimoodi arutult lahmida....
Ja mis on kõige kummalisem - kui foorumist siis keegi märkuse teeb, siis öeldakse esimese asjana: ok, ma enam sõna ei võta ja lähen üldse ära. Ja lähebki... et siis mitme kuu pärats jälle tulla ja jälle edasi vihjetega lahmida. Nüüd ütlete, et me ju ei luba siin otse rääkida... Jah, inimesi lihtsalt tema pärisnime järgi avalikult süüdistada foorum tõesti ei luba, sest sellele võivad järgneda kohtuskäigud, ja mitte ainult foorumile, vaid ka postitajale endale. Ma tunnene natuke kohtusüsteemi ja olen taoliste keissidega ka kokku puutunud, nii et tõesti, käitugem tsiviliseeritult. Ka kritiseerida saab viisakas vormis.
Ütlen ka seda - mulle või teistele modedele ja adminidele võib alati priva saata, kui on kellegi kohta midagi isiklikku, mis on oluline teada, kuid millest avalikult justkui rääkida ei taha. Seda on ka tehtud ja eksite, kui arvate, et mina või keegi teine selle teadmise endale lauasahtlisse jätame. Lihtsalt me ei hakka sellega esimesel võimalusel avalikkuse ees keksima, aga saame tihti nii mõnegi pahanduse ära hoida.

Teemasse tagasi. Ma arvan, et nuki8 mõtleski seda nõrga rühiga jne välja praakimist nii, et neid linde ei kasutataks tulevikus aretuses, mitte sõna otseses mõttes.