Postitatud: 20. november 2009, 22:45
Postitas Annie
Nuki, ma olen seda ennegi öelnud ja ütlen jälle -Sa teed liiga kiireid järeldusi ja otsuseid. Ma ei kahtle, et hoolid lindudest, kuid ära ürita kõike liiga kiiresti. Oota, kuniks Sul on enda lindudega kogemused. Ida-Emilia on noor tüdruk, vist nii 20-21 aastane, kes kindlsti teab lindudest palju, kuid mõtle ise, kui suured on tema vanust arvestadaes tema kogemused. Kellyaral on kodus suured papagoid, kui palju ta teab näiteks nümfidest....
Mitte et keegi oleks midagi valetanud, aga kuna Sa ise praegu oma postituses ütlesid, kellelt Su teadmised põhinevad, siis tahan öelda, et enne kui midagi foorumis tõeterana välja käid, oota natuke või vähemalt ütle, et see on vaid arvamus või kellegi teise kogumus, mitte absoluutne tõde.

Ja veel... 38 papagoid, mina rääkisin loomakaitseseltsist, mitte politseist. Kas on siis õigem foorumis selja taga kedagi kiruda (kui väidetavalt on tõendeid, et inimene piinab kodus linde hoides neid liiga väöikestes puurides) või võtta midagi konkreetsemat ette ja teatada loomakaitseseltsile. Kui nad tulevad ja näevad, et asi korras, siis on ju kõik ok. Foorumis kirumine ei muuda mitte midagi.