Postitatud: 18. juuni 2011, 18:29
Postitas totuliia
Oleks ta 5-dal siis ma ei kirjutaks siia :happy: , siis oleksin ammu otsad andnud. Ise elan 4-dal :ups: (ilma liftita maja).
Täna käisin ka korra söötmas-mängimas-koristamas. Ei tahtnud kaua olla, kuna mingi kahtlane kõha tulnud kallale mulle. Lausa hüpati voodi pealt sülle mulle. Arnoldile mu tänased teksapüsid ei meeldinud. Sikutas säärest nii et vähe polnud. Vutimuna läheb neile igakell ja igas poosis peale. Nutrist ei hakka rääkimagi. Kausitäis krõbinaid oldi ka vee kaussi uputatud. Lasin nad siis täna korteri peale ka korraks lähti. Siis kui ma olin omad toimetused ära teinud, siis hakkasin mõtlema, et kuda ma nad nüüd kinni püüan. Pole ju mul ilusaid-pikki küüsi, millega ukseklaasil krabistada. Proovisin, et äkki tulevad sama häälitsuse peale nagu minu tõhud. Ime ime tulid :razz: . Nutriga saavutame kõik. Ikkagi ju nädal treenitud juba selle häälitsuse peale kohale tulemist. Täna jah ei tahtnud olla nendega kaua, äkki nakatuvad vms.
Ma sain täna liftiga ülesse ja alla sõita, oi mis luksus :rofl: . Poja oli oma vanaisaga autos ootamas.
Ja seda ka, kus alles majaelanikud vaatasid mind selle nädala jooksul alles. Kõik olid üli viisakad, ikka Tere ja Tere. Mina kui peaaegu põline lasnakas lausa imestasin, siin just sellist viisakust ei leia.

Nüüdseks olen kodus, kiiresti laps magama, ise pead värvima, vanni ja ka tuttu. Hommikul juba 6st vaja startida Viljandi poole. Huvitav kuidas ma poisi nii vara ülesse saan ja ka ennast :huh: ?
Aga Karin, kui kodumaale saabud ikka, siis esmaspäeval suhtleme :wink: .
PS! Too päike ka tagasi!!!