Postitatud: 17. märts 2011, 15:33
Postitas väike kuradike
Elu hakkab vaikselt tavalisse rütmi tagasi minema. Arnold ja Sylvester saavad muidugi kõvasti rohkem tähelepanu kui varem. Aga eks nad pääsevad sigadustest ka nüüd vähemaga, ma lihtsalt ei raatsi nende peale karjuda või neid nahutada. :-D

Nende poolt ma erilist Mõmmi igatsemist ei ole tähele pannud, aga eks see võib olla seotud sellega, et Mõmmi oli meie pere liige ainult suht lühikest aega. Ja viimased kuud ta ei olnud väga suhtlusaldis ka. Samas, ei tea, äkki see on ka kevadest, aga Arnold ja Sylvester lippavad kodus palju rõõmsamalt ringi. Võibolla aga tunnetasid teise looma haigust ja olid ka seetõttu rahulikumad.
Mina ikkagi tunnen tühja kohta, sest mul oli alati tavaks Mõmmi enne magamaminekut voodisse omale kaissu tõsta. Ja nüüd enam ei saa :hanky: Ja kaks on ikka kõvasti vähem kui kolm tuhkrute mõistes :happy: Seega ei ole välistatud, et võtame endale mõnest selle aasta pesakonnast ühe seltsilise juurde. Aga see peab siis samamoodi armas ja eriline olema nagu Mõmmigi oli :happy:

Lisan siia ka ühe ilusa pildi, mis sai tehtud ajakirja Pulss lemmikloomaartikli fotosessioonil jaanuaris. Jäägu meile kõigile Mõmmi niisama ilusa ja armsana mälestustesse.
Pilt