Postitatud: 04. aprill 2010, 18:28
Postitas v66dik
Natuke ka minu vöödiliste elust!
Sain lõpuks valmis puuri laienduse. Juba ammu tahtsin Triibule ja Ruudule uut puuri. Kuna poest sellist mis meeldiks ei leidnud, otsustasin ise ehitama hakata. Nõu ja jõuga oli ka isa abiks :-)
Uue osa sisustamine on hetkel veel pooleli. Kuna tahan, et oravatel jääks ruumi ka jooksmiseks, siis asju väga täis toppida ei taha. Ilmselt panen veel ronimiseks õunapuuoksa. Alguses panin ka ühe lamamisaseme, kuid kuna vöödikud ei jõudnud kokkuleppele kumma oma on, siis panin teise ka lisaks. Nüüd igal ühel oma vaatluspunkt.
Triibu võttis uue osa ruttu omaks. Uues osas on vitstest pesa ning Triibu kolis sinna elama. Nüüd magabki seal. Õhtul kui kõik üleval on, siis on pea pesa ääre peal ja ühe silmaga piilub mis toimub. Kui kõik vaikseks jääb, siis kolib ise ka pessa magama. Seltskondlik oravaneiu :-D
Lakke riputasin köied, kus peal oravad ronivad. Triibule küll meeldib neid ka vahelduseks närida. Olime üks nädalavahetus kodust ära ja koju tulles oligi köis läbi näritud.

Puuri laiendamine
Pilt
Pilt

Triibu köit närimas
Pilt

Kuna Triibu peab kõike kuulma-nägema, siis katsetas ta, kas köiel magada ka saab. Kuid nii kui silmad kinni pani, hakkas alla kukkuma ja nii pidi ikkagi pessa magama minema.
Pilt

Triibu pesas
Pilt