Postitatud: 20. märts 2017, 13:54
Postitas kataa
Eelmine nädal said piigad 2 aastaseks. Täna meelitasin nad kaalule ja tulemuseks: Piia kaalub meil 252 grammi ja Polli 220 grammi. Üks pühapäev said nad esimest korda uudistada uut korterit ning see möödus hästi. Kui väike hirm peale tuli, siis jooksid ruttu minu ja mu elukaaslase juurde varju ning kogusid julgust, et edasi liikuda sealt, kust nad tagasi jooksid. Lõpuks oli terve korter käidud ja hakkasid pättusi vaikselt tegema. :)

Alguses nuuskisid esimene tund niisama, pärast tuli kõik kohad uuesti läbi käia hammastega. Kõige rohkem meeldisid neile ahjuvärv ahjul ja vanad toolid, sinna kippusid uuesti tagasi.

Lõuna paiku on neil enamasti uinak, mil nad tuduvad vaikselt oma pesakeses. Kassi jaoks on see tavaliselt huvitav ja ta läheb piilub puuri, kas piigad on pesas või miks nad nii vaiksed on. Seda ka hästi ettevaatlikult, kuid alati on kass see, kes ehmatab hüppega puuri juurest eemale. Piigad kargavad siis korraga pesast järsult välja puuri äärde ja see on meie jaoks humoorikas vaatepilt. Meil deegud teevad kassile tuule alla koguaeg. :)

Hea küll, järgmise korrani! :)