Postitatud: 21. veebruar 2017, 12:08
Postitas kataa
Mõtlesin, et puhun natukene elu sisse deegulasse ja näitan oma deegud ka ette. Enne, kui nad võetud said, sai siin ikka lugemas käidud ja igasugu huvitavat infot kõrva taha pandud.

Aga nüüd minu deegudest. Järgmisest kuust saavad piigad kahe aastaseks.

Piia on uudishimulik preili, kes on alati esimesena platsis igal pool. Ta on väga sõbralik ja temaga võivad isegi külalised tegeleda rahulikult. Vahepeal ehmatab mõne asja peale, kuid see ehmatus läheb üsna kiirelt üle, kuna uudishimu on liiga suur. :)


Polli on iseloomult vanainimene, kes kardab kõike ja kõiki ning tema usalduse väljateenimiseks läheb korralikult aega. No, läks 1,5 aastat selleks, et ta tuleks peopessa tudule. Nüüd on nii memmekas, et kui puuriukse lahti teha, siis tuleb ja sätib sülle tudule. Aga, kuna ta kardab koguaeg ja väga ettevaatlik, siis võib ta ehmatusest hammustada ja külalised hoian temast pigem eemale. Oleme ise ka tema käest paar korda hammustada saanud. :)

Alguses esimesed pool aastat elasid nad linnupuuris, mis sobis nende jaoks hästi. Hiljem jäi see väikseks ja me ehitasime neile suure puuri. Praeguseks elavad nad teises uues puuris, mille ehitasime kuu aega tagasi ja seda ka kolimise tõttu. Uues korteris ja puuris on nad siiani väga rahul olnud. Välja pole nad korteri peale saanud eriti, kuna siin vaja veel nipet-näpet asju teha, et nende jaoks keskkonna turvalisemaks muuta. Puuri koristuse ajal on nad käinud vannituba uudistamas. Siis pidi neil uudishimu nii suur olema, et jooksid edasi-tagasi.

Kambas on üks kiisu ka, kellega nad said alles pool aastat tagasi tuttavaks. Alguses karjumist oli ja ähvardamist kassi suunas, kuid nüüd ei tee kumbki neist üksteisest välja.

Hea küll, praeguseks vast piisab. Järgmise korrani :)