Postitatud: 29. märts 2010, 19:10
Postitas postituvi
Mida sa valvamise all mõtled? Kui seda, et tema lahtiselt murul ja sina vaatad teda siis- parem unusta ära- ta on paraku liiga kiire, et sa teda enam kätte saaks, kui ta on otsustanud kuhugi suunas joosta.Ja seda enam kui sa korraga 2 deegut murule lased jooksma. Kuid kui proovida näriliste traksidega, siis küll. Või viia õue mõni puur, millel plastik põhja pole(et piirata deegu põgenemist)... Ettevaatust teiste loomadega- koerte ja eriti kassidega.
Selle õue muruga soovitaksin ettevaatlik olla- oled sa nii teadlik, mis taimed seal kasvavad(osad võivad ju mürgised olla) ja kes seda muru hooldab( st. kuidas- bensiinimootoriga niitukiga niidab?, kas väetatakse?, tehakse äkki kahjuritõrjet? jne, et kas muru on kemikaalidest ja bensiinist puhas.
Ja samas kui deegu sööb õues valimatult muru, siis pärast võib tagajärjeks olla kõhulahtisus(liiga palju värsket korraga pole seedimisele hea, kõhulahtisus võib põhjustada vedeliku kaotuse ja lõppeda surmaga) ja kui juhub olema mõni mürgine taim- on tagajärjed kurvad.
Parem too talle ise puuri taimi mida tunned ja tead, et pole mürgised( nt. võilille lehti ja õisi)