Postitatud: 09. veebruar 2016, 14:02
Postitas LotsjaTinnu
Piltidest ei tulnud midagi väljan :happy:
Albert on endselt üksik ja võrepuuris. Proovin teda välja võtta võimalikult tihti, et tal igav ei hakkaks. Seda kirjutades jookseb ta minu kõrval diivanil ja üritab lusikat mõrvata :biglove: Terraga siis sellised lood, et omanik ei saanud seda ära tuua, meil pole hetkel aga võimalik autot kasutada ja ei saa järgi minna. Uusi hiirekesi ei soovi ka enne terra jõudmist võtta.
Plaanid juba tehtud, kuidas hiirekesi tutvustama hakkame :razz:

Teeme nii:
Kõigepealt laseme suure voodi peal kokku (Albert pole seal kunagi viibinud) ja laseme üksteist nuusutada. Kui nad enam-vähem üksteist akseteerima hakkavad (kuna Albert on meil juba väärikas eas, peaks see kähku juhtuima) paaneme Alberti väiesesse võrepuuri ja tõstame selle terra sisse. Siis paneme saepuru nii, et tekiks tasane pind ( st, et nii puuri sees kui ka puurist väljas ollakse võrdsel tasapinnal). Öösel laseme neil nii olla. Kui nad hommikul kenasti üksteise kõrval magavad, laseme nad kokku ja nad saavad kõik koos terras olla. Ettevaatus abinõu ainult sellepäras, et hiiri saab olema kolm (kaks beebimat ja Albert).

Eile sai Albert liiva sees kõndida.
Kuna liivaga kauss ei mahu puuri, kallame liiva talle väikesesse puuri ja paneme tema samuti sinna. Kutt läks täiega paanikasse ja üritas puurist välja hüpata. Võtsime ta kähku välja ja panime koju. :wacko: enne sai ta liivaga kenasti hakkama. Viskas selili isegi paar korda.
Albert vihkab patju:
gallery/image_page.php?album_id=7&image_id=9638&sk=t&sd=d&st=0
gallery/image_page.php?album_id=7&image_id=9637
gallery/image_page.php?album_id=7&image_id=9636&sk=t&sd=d&st=0