Postitatud: 04. august 2012, 23:40
Postitas liivasteffy
Hei! Ma pole jälle pikemat aega kirjutanud, niiet nüüd kirjutan ikka kuhjaga.. :D

Lühike kirjeldus liivakate tegemisest...

Steffy- Steffy ainult sööks ja magaks. Võinoh, ainult sööks. Steffyt ei tunne ma enam äragi, aina pakseneb ja pakseneb.. Varsti võib teda juba Rosalieks kutsuma hakata. Et siis põhiliselt söömine ja magamine, aga ka kaevamine ja närimine ja duna seina kaevamine. Ehksiis kõige aeglasem liivahiir

Footon: Footon on tegus liivahiir, jookseb isegi jooksurattas. Ja puuris on augud juba sees :nono: Footon ehk siis football on hakanud jalgpalli fännama :D Vahepeal, kui jalgpalli MM oli siis võis näha väikest kollakat liivahiirt kivi otsas istumas ja telekat vaatamas. Eitea mis talle sisse on läinud :rofl: Igatahes on ta päris energiline liivahiir.

Killer ehk mitte eriti killer: Killu on siis meil tubli poisu. Nimi ''Killer'' talle enam eriti ei sobi, (kuigi nimi on nimi ja selleks ta ikkagi ju jääb) sest ta on nii leebe, et ei teinud isegi kärbsele, kelle ma puuri panin haiget . Sõna otseses mõttes. Otsime siis ikka sõpra. Killu on palju energilisem kui Footon.

Jassu ehk väga killer: Jassu on meil närviline plika. Hakkasin ükskord teda puurist välja võtma, et pai teha ja siis ühel hetkel olid hambad näpus. Seal ta siis rippus ja mina muidugi ei saanud millestki aru ja kangutasin teda näpu küljest lahti. Noh, tulemus oli selline, et näpus oli auk sees ja lahmas verd ja selle järgne tulemus oli , et linad , tekikotid ja ühed püksid olid verised.. Aga ärme hakkame rääkima õudusfilmidest, vaid ikkagi Jassust. Niisiis. Muidu on Jassu selline armsake, kes õppis liivas püherdamise ära. Arvasin, et asi on Killeris, et ta tunneb ta lõhna ja tahab tema juurde vms. ja tõstsin Killu puuri teisele poole tuba. Otsime siis ka ikka veel sõpra . Jassu on Killust natuke energilisem.


Lähipäevadel peaksid ka fotod tulema.