Postitatud: 01. september 2010, 12:58
Postitas ellei
Hm, mulle jääb mulje, et kambas teevad rotid palju rohkem pättust, kui üksi elades, mis tundub täiesti loogiline kah :)
Igastahes, minu rott elas vanal heal vene ajal suures akvaariumis, milles oli roostevabast maja, mille katus oli piisavalt kõrge, et igal ajal välja ronida ja teate, ta ronis sealt kolme aasta jooksul vaid korra välja, kui mind kodus ei olnud, et maha murda kehvas puuris kädistav viirpapagoi, kelle ema lolli peaga oli turult koju tassinud. Muul ajal oli ta puurist väljas vaid siis, kui sai minu juures olla, kas siis kodus või kus iganes me koos käisime. Ei mingeid aukke, nurka hädaldamist või putku panemist.
No korra trammis lasi mulle sirtsu kraevahele aga küllap ta lihtsalt üritas mind märgistada, et tema oma ja hoidku kõik eemale :)
Minu Joosu oli nüüd küll maailma intelligentseim rott vist või puudus tal igasugused huvid peale minu :)
Tegu oli täiesti tavalise mustavalge laigulise "loomaaia rotiga" ja ometi olen ma vaid korra elus näinud teist rotti, kes oma oleku ja käitumisega oli veidi sarnane, aga ikkagi, ma ei usu, et teist sellist oleks ja minu rott jäi mu elus küll ainukeseks ja asendamatuks.
Teate, kui mu õde omale koera ostis, ma ainult muigasin, et mis loom see veel selline on, pole tegu ega nägu, ega mõistust peas:)
Vot sellised lood:)