Postitatud: 24. jaanuar 2015, 19:14
Postitas kiizumuzi
Tere!

Kolin siis siia oma kahe džungaaria kääbushamstriga. Meiega elavad siis kaks härrat Välk ja Pauk. Välk väärib igati oma nime, koguaeg jookseks ringi, tormaks, on väga energiline. Pauk on selline rahulik, armastab vaikselt toimetada, veab oma majja paberit ja teeb aina pesa.
Meie juurde tulid nad loomapoest. Ning 15.12.2014 siis leidsid nad endale uue kodu. Kohe olid hästi sõbralikud, lasid end sülle võtta, paitada. Jooksid puuris ringi, leppisid uue kohaga. Mõlemale meeldib ja palliga ringi liikuda mööda elamist, ning siis ka on Pauk väga energiline, isegi vahest energilisem, kui Välk.

Nüüd aga avastasin, siin ükspäev ühe probleemi nendega. Nimelt meie vaikne härra Pauk ei luba Välgul enam süüa. Süüa võib muidugi Välk ikkagi aga seda ei tohi ta teha Paugu nähes. Siis kohe suur tüli majas ja Pauk läheb kallale. Ning Välk on kuidagi väga paksuks läinud, ma nüüd ei tea, kas ta siis salaja käib toitu võtmas ja hoiab seda suus. Või mis on, aga igatahes ta kosund meeletult. Ehk keegi oskab öelda, mis probleem võib olla. Katsetan nüüd kahte sööginõud, ehk see muudab asja. Aga muidu saavad hästi läbi, magavad koos majas, aga söömisega on probleem. Välk muidu väga energiline edasi. Aga ma ise kardan, et ükskord saab Välk haiget korralikult.
Panen kohe ka pildid arvutisse, ning lisan teemasse. Ja ka video, kus näha, et kui Välk läheb toidu kausi lähedale, ning Pauk avastab seda, mis kisma tuli, kuigi seda ma lõpuni ei filmind. Vaid asusin neid lahutama hoopis, kuna pisara toob silma see kaklus.

Aga muidu saavad läbi hästi,magavad koos ühes majas, liiguvad ringi puuris vabalt, ning probleeme pole.