Postitatud: 17. juuli 2013, 17:14
Postitas lumiluu00
Tere
Jah just täpselt see teema räägib minu nunnust hamsust.Oleks väga tänulik kui keegi ütleks kuidas saan pilte nii-nii väikeseks teha et need siia mahuvad!
Aga räägime nüüd Poppyst.
Poppy on Saaremaa Kaubamajas sündinud Kuldhamstri poeg.Ta on väga segase värviga pealt on ta ÜLENI must ja siis kui sa ta kõhtu vaatad on seal KÕIK valge.Pean tunnistama ta on natuke rasvas, aga , aga ta on nunnu ja ta sööb piisavalt palju värskeid asju :lol: .
Kui ma ta ära tõin oli ta AINUKE emane poes(ei ta ei ole ega olnud tiine).Just täpselt, siis kui ta oma transportpuuri pandi seisis ta uudistades oma emme juures :biglove: .Põhiliselt on tegelt ta ka nagu mo beebi, sest tal hakkas üks päev palav ja ma sattusin paanikasse, et nagu miks ta suu lahti? :lol: :lol: :lol: :hug: :hmstr:
Tal on kolmekorruseline puur.Esimesel korrusel on nüüs AINULT ta tühi maja.Teisel korrusel(mis on katki, sest üks nimega Poppy otsustas ära närida need plastikust kohad mis hoiavad korrust üleval ära närida!) on ainult jooksu ratas, aga ta on selle jaoks liiga suur ja, siis ta peab jooksma pea väljas :rofl: .
Ja nüüd me jõuamegi kolmanda korruseni dan-dan-taaa.Kolmandal korrusel on tal tema vatt mille ehitas ta pesaks, joogipudel veega,söök söögiga,natsa õunalaaste,puidust kiik,jogurti närimis pulk,närimis kivi (mida ta ei kasuta) ja muidugi hamster Poppy.Söögiks on tal tavaline lahtine toit mõnikord maiustuseks annan dropse.
PS:kas kellegi hamstril on liiva puuris kui jah kas on mõttet osta ja kas saab hamstrit potil käimist õpetada?
Aitäh ja Head Aega Lumiluu00 :flo: