Postitatud: 29. aprill 2013, 09:36
Postitas Siilike123
Tänud, ma siin tasapisi olen neid juurde hankinud :-D , eelmisel sügisel tuli alles esimene ja nüüd juba naksti 4.
Iiris on meil selline keskealine , seega me ei tea kauaks meil teda on, kuid kuna ta oli elanud koos Olliga siis võtsin nad koos ära. Nüüd on meie armas seltskond kohanenud, sõbrunenud ja täiesti komplektis.
Nüüd mõtlen kas paaritada korra oma pisikest notsi ja peale seda kastreeriks isase ära üldse ja sel juhul saaks nad elada kõik õnnelikult koos. Ühe daam poja jätaks omale. See on veel selline asi mida kaalume. Samas nad kasvavad nii kiiresti ja notse on nii palju huvitavaid erinevaid, et ehk tasuks kastreerida ja tulevikus osta mõni uus notsulaps juurde, siis emane. Sellised plaanid ja mõtted.
Kardan, et neile uutele notsidele ei pruugi leida uusi püsivadi kodusi ja ei tahaks et nad rändama läheks, samas tuttav kasvatab ja pole probleemi, tal kõik püsikodudes siiani. Muidugi on samas variant, et jäävadki koju ja siis peab nuputama mis edasi. Igatahes on meil see hetkel aktuaalne, kuna notsik saab 6 kuuseks juba.
Ehk kastreerima siiski:) tõesti peata "kana " ise siin ja mida mu ülejäänud pere ütleb kui teatan , nüüd on meil veel näiteks 7 notsi... Kardan mu elukaaslane saab vihakrambid:)