Postitatud: 17. märts 2013, 10:28
Postitas Siilike123
Nii nüüd siis meie sigadest, kuna pole siia midagi enne kirjutanud.

Meil oli ammu merisiga, kes suri 4 a tagasi ja siis olin ma 99% kindel, et puuri kakavaid elukaid meie majja enm ei tule.
Kuni... leidsin kuulutuse kus ära anti merissiga ja jube kiire, siga oli armas ja tõin ära. Sain kogu kupatuse niisama. Olin üsna kindel, et rohkem ei teki siia ühtegi siga. See oli 2012 septembris kui mäletan. No looda sa seda, siga muutus nii armsaks, et panin talle nime Dexter ja otsustasin siia see elukas ka jääb, kuid siis tundus ta õnnetu ja üksik. Seega hakkasin ˇotsima oma kunagist unistus ehk aguuti toonis merisiga ja sain selle plika detsember Tallinna loomaaiast kus ta oli 1 kuune. Algus elas pisike põrsas loetud päevad transapuuris, siis kolis hamstripuuri ja edasi laiutas üksi suures puuris.
No ikka jäi väheks ja hakkasin otsima teddy tõugu siga... Leidsin midagi aga mitte seda mida otsisin. Kuni kirjutasin ühele kasvatajale, kes vist enam nüüdseks merisigadega ei tegele ja sain temalt mitte just puhtatõulise teddy aga päris suht teddy moodi ja seguse teddy. Kes on 4 aastane naissiga Olli ja kuna ta elas koos teise seaga kes on kui mälu ei peta 6 aastane merisiga Iiris, siis võtsin nad koos, et saaksid jääda kokku.
Seega on meil isane siga Dexter 2 aastane, saamas selle aasta numbri sees 3. Pisike 4 kuuseks saav naissiga Nimetu ja 4a ja 6-7 a Olli ja Iris:)
83008291
Siin on Meie Dexter ja Nimetu 4 kuune neiu, teiste kahe pildid lisan laenatuna kasvataja albumist, seni kuni saan teha ise pildid, kuna arusaadaval põhjusel on nad suht shokis veel kolimisest ja seega nende fotografeerimine pole kuigi hea idee hetkel :)
83038302
Sellised uued notsid, Nimed jäävad need mis eelmises koduski olid:)