Postitatud: 27. oktoober 2008, 18:31
Postitas Carmen
Alguses ma mõtlesin, et ei võta sõna, aga...
No ei ole võimalik, lihtsalt ei ole võimalik. Kuidagi uskumatuna tundub mulle see lugu. Lihtsalt seetõttu, et käin Kristiine keskuses päris tihti ja ka sinna Bossesse satun iga kord kui Kristiine keskusesse lähen. Mitte kunagi pole ma seal näinud ühtegi surnud looma, alati on olnud kõigil toit/vesi ees. Viimased korrad kui ma seal käinud olen, olen ma erilise hoolega spetsiaalselt kõik üle vaadanud.
Ja see tundub ka kuidagi kummalisena, et tuvi läheb nurka ja sureb kohe ära. Mul on ka tuvi kodus. Oled sa ikka kindel, et ta ära suri? Minu tuvi ka lihtsalt vahel istub vaikselt maas ja ei liiguta end. Tuvid ei armasta lisaks eriti lennata (vähemalt minu omale ei meeldi see).
ja 13 viirut ühes väikeses puuris on jah liig, aga mis teha. See on loomapood ja... See on ainult ajutine olukord. Vähemalt on neil seal söök ja jook ees. Munad korjavad nad seal poes niikuinii ära, et suguluspaaritusest poegi ei tuleks.
Kui mina tahtsin sealt endale tuvi osta, siis alguses kaalusin 2 tuvi osta- emase ja isase. Tookord küll ostsin ainult ühe. Aga nii tookord kui ka järgnevad korrad kui olen läinud sinna mõttega, et ehk ostan endale emase tuvi juurde, on mulle alati sõnad peale loetud, et ma mitte mingil juhul ei laseks neil tibusid saada. Ehk mulle on alati pandud südamele seda, et ma pean kõik munad ära korjama, kui neid tuleb.