Postitatud: 14. märts 2014, 10:47
Postitas Pirks
Oma merisead on ikka vahel näksanud, kuid mitte kunagi tugevalt. Meil on üks selline tugeva iseloomuga notsik, kes ei häbene teada andmast, kui talle midagi ei meeldi või oleks aeg ta puuri tagasi panna. :roll:

Ükskord see sama notsik lõi arsti juures teist notsikut kandepuuri tema kõrvale asetades hambad ikka tugevalt näppu, õnneks küll veriseks ei läinud, kuid valus oli ikkagi. Teist oli just põhjalikult uuritud ja ta muidugi tegi metsikut hädakisa seal juures. Ju siis vanem notsu üritas kaitsta nooremat. Sest see oli selline imulsiivne näksamine, hetk hiljem sai aru, et see minu käsi, mitte arsti kuri käsi ja tõmbas kohe tagasi. Aga armas, kuidas ta noorema eest välja astus :biglove:

Ja kindlasti esineb näksamisi siis, kui neile käest värsket anda aga unustad oma näpu värske ja põrssa vahele. Nad üritavad mega kiirusega värsket haarata, et ei pane tähelegi, kui näpp ette jääb :-D Samas kui käe niisama puuri pistad, siis noorem kõigepealt nuusutab korralikult ja siis igaksjuhuks proovib õrnalt hammastega, et äkki ikka kõlbab süüa ka. Igaksjuhuks ju tuleb üle testida :A: