Postitatud: 12. märts 2014, 17:26
Postitas Ööloom
Olen ikka, ja korduvalt.
Kuna mul on neid elukaid siin palju, siis ikka tuleb ette.
Kord maandus emane rosella mulle pähe, ja jäi jalgupidi juustesse kinni. Kui ma üritasin teda lahti harutada, siis rappis ta mu käeselja ära. Ma ei saanud ju ennast kiilaks ajada või lindu jõuga ära tirida, samas pidin ma ju teda kinni hoidma, et ta ise ennast rapsimisega ei vigastaks, seega tuli oma käsi ohvriks tuua.

Teine juhus oli siis, kui ma Petkat kaela pealt sügasin. Kõik oli ilus ja kena, kui üks imelik naaber otsustas oma aias midagi suurt õhku lasta. Vot siis Petka ehmatas, ja lõi mulle nokaga pöidlasse korraliku augu.

Eks ma ju olen tegelikult rohkem hammustada saanud, kui need paar korda, millest ma just kirjutasin, aga need olid sellised leebemad, ja ei tasu ehk rääkimist. ( Näiteks olen õrnalt näksata saanud ka küünte lõikamise ajal, või siis, kui kellelegi on vaja rohtu anda.)

Et tegelikult ma ise ei olegi kedagi oma lolluse tõttu sellisel määral vihale ajanud, et mulle peaks kallale tulema. Lihtsalt totakad juhused. Aga eks sellega peab arvestama, et hammustamisi võib ette tulla ka siis, kui sa ise selleks põhjust ei anna.