Postitatud: 30. oktoober 2013, 18:31
Postitas Pinto
Mehel ei olnud väiksena väga kokkupuuteid loomadega, aga minuga koos elades on loomad täitsa omaks võtnud. Iga päev ta just neid paitamas ei käi, aga aeg ajalt ikka võtab kellegi puurist välja ja jutustab natukene. Viimasel ajal on ta kõige rohkem jooksutanud kõige sõbralikumat unilast, kes temalt ise pai nurub ja siis naudib, kui seda saab :) Kui vaja, siis on nõus loomi söötma, aga puuride puhastamine on minu teha. Vajadusel appi ikka tuleb, aga otsast lõpuni ise neid ei puhasta (ja ega ma pole ka tahtnud, sest minu loomad ja mina tean, kuidas kõige paremini saab :P).

Laps (4aastane) on loomadega täitsa harjunud ja käib ikka neile aeg ajalt miskit andmas- kas siis süüa või hiirtele närimiseks papirulle. Hiljuti andis ta hiirtele papist karbi ja kui hiir sinna sisse läks ja ta karbil kaane kinni pani, siis teatas mulle, et tegi hiirest kingituse :-D
Pai teeb ka hea meelega aga sülle ma neid eriti talle ei anna, sest liivahiirtel on teravad küüned ja unilased liiguvad nii kiiresti ta peal, et hakkab väga kõvasti kilkama ja loomad ehmatavad.