Postitatud: 23. oktoober 2017, 18:00
Postitas Cresty
Jee, vaikselt juba koguneb meid! Ma olen seekord valmis ise juhtima seda mängu ja jälgima, et kas kõik postitavad kenasti, kuid väike abi ei teeks paha, kui mul midagi kahe silma vahele jääb, et siis öelda kindlasti :-) Ise ma võtan ka mängust muidugi osa :-) Iseasi kui "põnevad" mu postitused on, aga eks see ole vast paljude meie "mure" :-D
Kas teeme sel aastal ka nii, et keegi asendab teist, kui ei saa mingil põhjusel teatud ajavahemikul postitada või teeme vabamalt ja kui keegi teatab, et ma ikkagi ei saa kahjuks sellel ja sellel ajal postitada, siis lihtsalt lubame ja peale seda peab kenasti jätkama?
Lisaks pakuksin välja, et võime teha ka näiteks nii, et kõigil on niiöelda teine võimalus, et kui üks päevakene ununeb, siis selle anname ühe korra andeks, aga teistkorda enam mitte (ma kirjutaks teema algusesse kõikide osalejate nimed ja siis nime kõrvale, kui keegi on oma ühe võimaluse unustada ära kasutanud :-D ). Mis arvate sellest? Ja ootan heameelega ka teiepoolseid pakkumisi, kui midagi on! :happy: